Asociatyvi nuotr.

Rugpjūčio 26 į Panevėžį atvyksta amatininkus ir tautodailininkai suburianti mugė DŪZGIA AVILYS

Rugpjūčio 26 į Panevėžį atvyksta amatininkus ir tautodailininkai suburianti mugė DŪZGIA AVILYS

Mugė vyks rugpjūčio 26 dieną, nuo 10 iki 16 val. Laisvės aikštėje.

Avilys – ypatingas gamtos kūrinys, kuris simbolizuoja mums darną, sunkų darbą ir kruopštumą. Tautodailininkai, amatininkai ir kūrėjai, kaip tos darbščios bitutės, siuva savo korius. Nuo ryto iki vakaro tobulina savo kūrinius ir amatą. Kartu jie kaip dūzgiančios bitės, nešančios gėrybes į vieną avilį – mugę.

 Mugės organizatorius „Festivus“ sako, jog šį pavadinimą skyrė mugei įkvėpti vaizdo, kuris pasitinka renginio vietoje. Mugėje visuomet šurmuliuoja lankytojai, tautodailininkai ir amatininkai, kurie pasakoja apie savo kūrinius, skamba mediniai šaukštai, judinami vėjo, ir kažkur groja armonika. Atrodo didžiulis šurmulys ir betvarkė, bet iš tikro kiekvienas esantis tame avilyje atlieka savo darbą.

Asociatyvi nuotr.

Mugėje dalyvaus daugiau nei 70 kūrėjų ir gamintojų. Gamintojai prekiaus gardžiais rankų darbo kepiniais: duona, pyragais, šimtalapiais. O kam konditerijos gaminių saldumo bus negana, galės įsigyti medaus produktų, nuo kurių jau tikrai apsals širdis.  Mugė pritraukia gamintojus iš visos Lietuvos su plačiu rūkytos ir vytintos mėsos asortimentu, vietoje rūkomomis žuvimis ir giros bačkomis.

Asociatyvi nuotr.

Mugės metu galėsite ne tik pasotinti pilvus, bet ir pasidabinti kūrėjų išskirtiniais rankų darbo aksesuarais ir juvelyrikos gaminiais. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės gamintojai, kurių asortimente megzti, nerti vilnoniai, lininiai tekstilės gaminiai: skaros, šaliai, riešinės, maišeliai, servetėlės, staltiesės.

Asociatyvi nuotr.

Avilį užpildys sodininkai iš visos Lietuvos. Jų asortimente rasite vaismedžius, vaiskrūmius, dekoratyvinius medelius, vienmetes ir daugiametes gėles. Juk medaus nebūtų be žiedų.

 

Asociatyvi nuotr.

 

Avilys dūgs Laisvės aikštėje, rugpjūčio 26 dieną, nuo 10 iki 16 val.

 

Sekite naujienas: https://fb.me/e/PUv0FscS

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų