„Tez Tour“ – dar arčiau panevėžiečių: prekybos centre „RYO“ atidaryta nauja kelionių agentūra

„Tez Tour“ – dar arčiau panevėžiečių: prekybos centre „RYO“ atidaryta nauja kelionių agentūra

Didžiausias šalies kelionių organizatorius „Tez Tour“ plečia savo veiklą – Panevėžyje, prekybos centre „RYO“, atidarė kelionių agentūrą. Pasak įmonės atstovės, šiuo sprendimu siekiama kelionių mėgėjams suteikti aukščiausią paslaugų kokybę ir atliepti jų lūkesčius.

„2023 m. aptarnavome daugiausia klientų iš visų kelionių organizatorių Lietuvoje. Augant keliautojų skaičiui, plečiame kelionių agentūrų tinklą, kad išlaikytume tiesioginį ryšį su klientais, būtume arčiau jų“, – teigia Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Naujos kelionių agentūros vieta pasirinkta neatsitiktinai – buvo atsižvelgta į miesto gyventojų poreikius. Dėl parduotuvių ir paslaugų gausos, patogaus darbo laiko bei erdvios automobilių stovėjimo aikštelės prekybos centras „RYO“ yra mėgstama panevėžiečių apsilankymo vieta.

„Miestelėnai į jį atvyksta tiek apsipirkti, tiek pramogauti, o nuo šiol jie čia pat galės pasikonsultuoti ir įsigyti kelionę. Užsukusius pasitiks rūpestingi kelionių agentai, jie ne tik profesionaliai patars, bet ir sustiprins norą keliauti“, – sako I. Aukštuolytė.

Naujoji kelionių agentūra veiks pagal franšizės verslo modelį. „Tez Tour“ atstovė atkreipia dėmesį, kad kelionę įsigyjant iš tokios specializuotos agentūros, kurioje koncentruojamasi į vieno organizatoriaus produktus, užtikrinamas kokybiškas ir greitas aptarnavimas.

„Šių agentūrų darbuotojai puikiai pažįsta produktą, operatyviai reaguoja į kliento poreikius, laikosi aukšto aptarnavimo standarto. Jie nuolat gilina savo žinias įvairiuose mokymuose, seminaruose ir informacinėse kelionėse, todėl gali suteikti kokybišką, dėmesingą pagalbą klientams, planuojantiems savo atostogas“, – paaiškina I. Aukštuolytė.

Naujoji kelionių agentūra Panevėžyje yra jau šeštoji, veikianti pagal franšizės modelį, kurį „Tez Tour“ plėtoja nuo 2019 m. Šiuo pagrindu kelionių organizatoriaus biurai jau veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šalia sėkmingai vystomo partnerių tinklo, „Tez Tour“ keliones taip pat galima įsigyti ir visoje šalyje veikiančiose kelionių agentūrose, kurios atstovauja „Tez Tour“, bei kelionių organizatoriaus interneto svetainėje.

 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų