Viltės Kazlauskaitės-Visockienės nuotr.

…nuo klasikos iki moderno…

…nuo klasikos iki moderno…

„Pagalvokite, kaip atrodytų pasaulis, jei šokis visai neegzistuotų. Tad švęskime jį ir būkime dėkingi, kad jis pakylėja mus virš kasdienybės,” – teigia Kauno muzikinio teatro baleto artistė Auksė Mikalajūnaitė-Osadčenko.

 Gyvenimas taps spalvingesnis ir sodresnis, kai mėgausitės grožio ir šokio susiliejimu scenoje.

Tad kviečiame jus į įspūdingą renginį, kuris suteiks papildomo įkvėpimo jūsų sielai, suvienijus klasiką, šiuolaikinį kūrybingumą ir modernią šokio estetiką!

2024 m. balandžio 19 d., 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre, sužinosite, kaip klasikinis, šiuolaikinis ir modernus baleto pasaulis susilieja į harmoningą visumą.

Užims kvapą, kai mūsų talentingi šokėjai leisis į kelionę laike ir erdvėje, skleisdami jūsų akyse įvairiapusišką šokio meno grožį!

Galerija

Pirmojoje dalyje legendinės klasikos grožis žavės jus baleto šedevrais: pamatysite ištraukas iš Liudvigo Minkaus baleto „Pachita“ (choreografija Marius Petipa), duetą iš Sergejaus Prokofjevo baleto „Romeo ir Džuljeta“ (choreogr. Kenneth MacMillan), numerius „Širdžių karalienė” (Queen of Hearts) ir Pas-de-dex iš Joby Talboto baleto „Alisa stebuklų šaliyje“ (choreogr. Christopher Wheeldon), „Venecijos karnavalą“ iš Cezar Puni baleto „Satanilla“ (choreogr. Marius Petipa), o taip pat ir kitų žinomų choreografinių miniatiūrų, kurias Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupei adaptavo choreografai Gintaras Visockis, Thomas Bloch ir Aleksandras Jankauskas.

Antrojoje dalyje modernūs kūriniai sujungs šokį, muziką, vizualų meną, atvers jums neįtikėtiną patirtį ir minties kelionę. Susipažinsite su originaliais choreografų G. Visockio, Thomas Bloch ir A. Jankausko darbais. Išvysite šokius pagal itin įvairią muziką, skambės: Apocalyptica – „Waiting For The Forgotten“, A. Piazzolla – „Libertango“, Amelie Poulain – „La valse d’ameilie“, kompoziotriaus Philipo Glasso ir kitų kūriniai.

Koncertą ves žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas ir šokėja Rima Panuškytė, kurie pristatys trupės šokėjus ir padės suvokti šokio dvasią!

Nepraleiskite galimybės būti dalimi šio nepakartojamo įvykio. Skubėkite įsigyti bilietus ir leiskite mums padaryti jūsų vakarą nepamirštamu!

Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupės  pasirodymas …nuo klasikos iki moderno… 2024 m. balandžio 19 d. 18 val. vyks Panevėžio muzikiniame teatre
Bilietai:
https://kakava.lt/renginys/nuo-klasikos-iki-moderno-tarptautinei-sokio-dienai/7778/14210

#BaletoMenas
#KlasikaIrModernas
#PanevėžioMuzikinisTeatras

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų