Vilniuje – rekordinių išpardavimų savaitgalis

Vilniuje – rekordinių išpardavimų savaitgalis

Jau vasario 9–10 dienomis „Ogmios mieste“ šurmuliuos išpardavimų savaitgalis.

Visose čia įsikūrusiose parduotuvėse bei kavinėse lankytojų lauks ne tik išskirtinės nuolaidos bei ypatingi pasiūlymai, bet ir gerai praleistas laikas.

Unikalią išpardavimų dieną organizuojantis „Ogmios miestas“ – itin patogioje Vilniaus vietoje įsikūrusi apsipirkimo sala, vienoje vietoje subūrusi daugiau nei 150 garsių prekių ženklų ir žinomų prekybos įmonių, kurių asortimento gausa ir įvairovė patenkina skirtingiausių bei įnoringiausių klientų poreikius.

Jau ne pirmus metus organizuojamas išpardavimų savaitgalis taip pat pasirengęs nustebinti net pačius išrankiausius lankytojus. „Ogmios mieste“ įsikūręs išparduotuvių prekybos centras „Outlet Park“, garsėjantis itin prabangiais ir gerai žinomais prekės ženklais, taps šio įvykio epicentru. Jame veikiančios daugiau nei 80 firminių parduotuvių ir paslaugų įmonių, tarp jų – didžiausių Lietuvos ir kaimyninių šalių prekybos tinklų parduotuvės, tokios kaip „Pierre Cardin“, „United Colors of Benetton“, „Apranga“, „Monton“ , „NIKE“, „PUMA“ ir kt., taikys nuo 30 proc. iki 70 proc. nuolaidas visoms prekėms, o žinomų Lietuvos dizainerių parduotuvės – „Robert Kalinkin“, „Lookbook“ ir kt. – kvies gaminius įsigyti iki 70 proc. pigiau.

Ne mažiau dėmesio išpardavimų savaitgalio metu bus skiriama ir vaikams – „Ogmios mieste“ veikiančios vaikų prekių parduotuvės „OXOX“, „LT vaikas“, „Nukas“, „Bimbo Italija“, „Toys+“, dizainerės Dianos Vapsvės, „Sterntaler“, „OŠIA“, „Lovelymess“ bei „Baby city“ yra parengusios nuolaidas iki 50 proc. visoms prekėms bei staigmenų lankytojams.

Gurmanai ir gero maisto mėgėjai neliks neįkvėpti – „Assorti“, prekybos centras gurmanams, sveikuoliams ir tėvams, auginantiems vaikus, kvies savo asortimento prekių įsigyti su 10 procentų nuolaida, o Viduržemio regiono skonių gerbėjų mūza „Eastanbul“ klientus džiugins 20 proc. nuolaida visoms bakalėjos prekėms. Išpardavimų savaitgalyje dalyvauja ir jus akcijomis stebina ir mažesni gurmanų traukos centrai – „Bučeris“, „Masters of cheese“, „FIŠ šviežios žuvies namai“, „The Farm“, Ilzenbergo dvaro krautuvėlė ir kiti, siūlantys nuolaidas iki 20 proc.

Nepamiršti bus ir sodas bei namai – ieškantiesiems naujų baldų savo būstui siūlome atkreipti dėmesį į Interjero alėjos pasiūlymus – „Accanto“ taikys 20 proc. nuolaidą prekėms iš ekspozicijos ir užsakymams, „ISKU baldai“ taikys 35 proc. nuolaidą visoms prekėms. Nuolaidos, aktualios įsirengiantiesiems namus, rekordiškai didelės bus ir namų technikos bei elektronikos parduotuvėse, šviestuvų salonuose. O besirūpinantieji savo sodu ir daržu bus kviečiami užsukti į „Horticum“ ir „Žaliąjį centrą“.

Na, o kad rekordinių nuolaidų sukelto džiugesio neapmalšintų alkis po dienos, praleistos vaikštant po „Ogmios mieste“ įsikūrusias parduotuves, kavinės bei restoranai taip pat laukia lankytojų – 27 miestelyje veikiančios maitinimo įstaigos, tarp kurių tokie restoranai, kaip „Jurgis ir drakonas“, „PERI PERI“, „La pasta“, „Grill London“, Ramenas ir pagaliukai“, rengia ypatingus pasiūlymus.

Daugiau informacijos apie išpardavimų savaitgalį rasite „Ogmios miesto“ interneto svetainėje www.ogmiosmiestas.lt, www.outletpark.lt ir Facebook paskyrose.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų