Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniems daiktams, televizijai ir išmanus paplūdimių žemėlapis

Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniems daiktams, televizijai ir išmanus paplūdimių žemėlapis

Gerų naujienų ir patrauklių pasiūlymų šįkart ypač daug. „Tele2“ siūlo pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis daugybei išmanių daiktų ir išmaniajai televizijai. Operatorius taip pat kviečia išbandyti nemokamą paplūdimių užimtumo žemėlapį. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Išmanūs daiktai už neįtikėtiną kainą

Ieškantiems naujo interneto plano, labai pasisekė. Užsisakius „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 15,90 Eur/mėn. ir pasirašius 24 mėn. sutartį dabar galite gauti įspūdingų dovanų arba įsigyti daugybę įvairių išmanių daiktų už neįtikėtiną kainą.

Užsakant „Tele2 Laisvo interneto“ 200 GB (15,90 Eur/mėn.) ar neribotų GB (17,90 Eur/mėn.) planą bei pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį, galite išsirinkti dovaną –  išmanųjį televizorių „Xiaomi Mi Smart TV (32“) arba robotą dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro“. Dovana prie užsakymo pridedama už simbolinę 0,01 Eur priemoką. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Pasirinkę vieną iš minėtų planų ir pasirašę 24 mėn. sutartį taip pat galite įsigyti kitą pasirinktą išmanų daiktą už ypatingą kainą. Pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį „Apple iPad 10.2 8th Gen Wi-Fi + SIM“ (32 GB) galėsite įsigyti už 4,66 Eur/mėn. (vienkartinis laikmenos mokestis – 4,34 Eur).

Nešiojamąjį kompiuterį „Lenovo IdeaPad 3 15IIL05, 15.6″ FHD“ (8GB + 128 GB) įsigysite už 5,33 Eur/mėn. (vienkartinis laikmenos mokestis – 5,79 Eur), elektrinį paspirtuką „Xiaomi Pro 2“ – už 6,66 Eur/mėn. (vienkartinis laikmenos mokestis netaikomas ), konsolę „Xbox Series S“ (512 GB) – už 2,66 Eur/mėn (vienkartinis laikmenos mokestis – 4,34 Eur)., o „iPhone SE“ (64 GB) išmanųjį – vos už 6 Eur/mėn. (vienkartinis laikmenos mokestis – 5,79 Eur). Įrenginiams taikoma pradinė įmoka – 1 Eur.

„Discovery+“ – dovanų pasirinkus bet kurį išmaniosios televizijos „Go3“ paketą

Pradžiuginkite save ir savo šeimą kokybiškomis laidomis, kanalais, filmais ir kitu įdomiu vaizdo turiniu. Dabar, pasirinkus bet kurį išmaniosios televizijos „Go3” paketą, papildomai dovanojamas „Discovery+“ tiesioginių kanalų bei turinio bibliotekos paketas.

Jame rasite unikalias laidas, dokumentinius filmus ir sporto varžybas. Paketu bus galima naudotis nemokamai iki liepos 20 d. Pasibaigus šiam laikotarpiui, paketo galiojimą bus galima prasitęsti vos už 2,99 Eur/mėn.

Išsirinkti naują televizijos paketą dabar išties verta. Užsisakykite „Televizija + Filmai“ arba „Televizija + Filmai + Sportas“ paketą ir nemokėkite visą vasarą iki  pat rugsėjo 1 d. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį. TV priedėlio nuomos kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Išmaniųjų eSIM laikrodžių išpardavimas

Vasarą, kai daug laiko praleidžiame lauke ir užsiimame aktyviu laisvalaikiu, yra idealus metas išbandyti vieną iš „Samsung Galaxy“ išmaniųjų laikrodžių su eSIM technologija. Juos dabar galite įsigyti už neįtikėtiną kainą. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE (40 mm)“ įsigysite vos nuo 1,99 Eur/mėn. Visiems laikrodžiams taikoma pradinė įmoka – 1 Eur.

Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodį ir sudarant 24 ar 36 mėn. sutartį ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio. Norint aktyvuoti paslaugą „Vienas numeris“, reikia įsigyti planą „Neriboti GB laikrodžiui“ – 4,90 Eur/mėn. prie jau jūsų turimo „Tele2“ pokalbių plano, arba įsigyti ir pokalbių planą, ir planą „Neriboti GB laikrodžiui“.

Grįžta „Tele2“ paplūdimių užimtumo žemėlapis

Atėjus vasarai ir poilsiautojams užplūdus pakrantes atnaujinamas išmanus „Tele2“ paplūdimių užimtumo žemėlapis. Įrankis pernai buvo sukurtas kaip papildoma priemonė efektyviai išskirstyti žmonių srautus. Privatumo poreikiui išlikus, 154-ių Lietuvos pakrančių žemėlapis netrukus bus papildytas dar 39-iomis naujomis pakrantėmis.

Virtualiame žemėlapyje galėsite pasitikrinti kiek užimtas yra jūsų pasirinktas paplūdimys. Pakrantes čia galima išsirūšiuoti pagal užimtumo indeksą – paplūdimiai reitinguojami nuo 1 iki 10, atitinkamai nuo

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų