Madingiausios makiažo spalvų tendencijos vasarą

Madingiausios makiažo spalvų tendencijos vasarą

Vasaros sezonu kur kas dažniau ir drąsiau eksperimentuojame su savo įvaizdžiu – kaitri saulė ir dažnesni draugų susibūrimai skatina leistis į naujo įvaizdžio paieškas. Tiesa, prieš pradėdamos tai daryti, dažniausiai susipažįstame su vyraujančiomis madomis. Ypač pravartu sužinoti, kokios spalvos bus madingos artimiausią sezoną – pagal tai bus galima papildyti savo kosmetinę. Šį kartą aptarsime populiariausius šios vasaros atspalvius.

Pasteliniai atspalviai

Pastelinės spalvos gali būti pačios įvairiausios, pradedant romantiškomis, „saldžiomis“ ir baigiant neutraliomis. Jos alsuoja ramybe, tačiau įdomiai derinamos, gali būti labai žaismingos. Pavyzdžiui, šį sezoną bus populiaru tokius atspalvius pasitelkti akių makiažui. Jei nebijote eksperimentų, Jūsų vokus gali papuošti net keli skirtingi pasteliniai tonai – tokia idėja šią vasarą bus labai sveikintina. O jeigu norėsis daugiau ryškumo, tokius atspalvius rekomenduojama derinti su žaismingais blizgučiais ar metaliniais tonais, šiai tendencijai galinčiais suteikti visiškai kitokią nuotaiką.

Drąsūs, ryškūs tonai

Visiškai kitokią nuotaiką skleidžia ryškūs atspalviai – teigiama, kad juos pasąmoningai pradėjome rinktis pandemijos metu, kuomet norėjosi pagerinti savo nuotaiką. Tačiau akivaizdu, kad jie madingi išliko iki pat šių dienų: prognozuojama, kad drąsios spalvos mažiausiai vienerius metus nepraras savo populiarumo. Tiesa, darantis makiažą, jas reikėtų naudoti pakankamai atsargiai: jei nesiruošiate į vakarėlį, užteks išryškinti vieną veido sritį. Galbūt pasirinksite lūpas, o gal nuspręsite išbandyti ryškius šešėlius – sprendimas priklauso tik nuo Jūsų pačių.

Persikinė spalva

Toliau kalbant apie gerai nuteikiančias spalvas, reikėtų paminėti šiltus oranžinius ir persikinius tonus, kurie įkvepia daug energijos ir optimizmo. Be to, šie pozityvumu spinduliuojantys atspalviai puikiai tinka makiažui. Tokias spalvas pritaikysite rinkdamiesi akių šešėlius ir lūpų dažus – abu šiuos sprendimus netgi galima derinti tarpusavyje. Kadangi persikiniai tonai yra pakankamai neutralūs, tokias makiažo priemones bus galima pritaikyti ne tik ypatingoms progoms, bet ir kasdienybei.

Žemės spalvos

Neutralūs tonai įgauna žemiškesnį pojūtį su dykumos įkvėptais atspalviais. Remdamiesi mineralinio makiažo užuominomis, pigmentai leidžia padidinti intensyvumą, tačiau tuo pačiu išlaikyti žemiškus tonus. Juos galime pritaikyti besirinkdamos makiažo pagrindus, antakių, akių šešėlius ar, pavyzdžiui, lūpų dažus. Tikėtina, kad tokių priemonių Jūsų kosmetinėje netrūksta ir dabar. Iš tiesų rudi atspalviai yra vieni universaliausių, todėl nieko nuostabaus, kad jie madingi išliks ir per vasaros karščius.

Nesenstanti raudona

Paslaptinga, aistringa, gundanti, romantiška – tai tik keli epitetai, galintys apibūdinti raudoną spalvą. Tai visiškai laikui nepavaldus tonas, kuris ypač dažnai pasirenkamas lūpų dažams. Teigiama, kad kiekviena moteris privalo turėti raudoną lūpdažį, kuris jai pridėtų pasitikėjimo savimi. Jis gali būti tiek matinis, tiek blizgus, tačiau svarbiausia, kad būtų sodrus ir ryškus. El. parduotuvėje Pigu.lt lūpų dažai pasižymi plačiu asortimentu – čia tikrai rasite sau tinkamiausius.

Metaliniai akcentai

Pastebima, kad metaliniai akcentai po truputį sugrįžta į madą. Besidarydamos vasarinį makiažą, galite naudoti chromo, vario, rožinio aukso ar sidabro atspalvius. Tačiau jeigu norisi subtilesnio įvaizdžio, galima apsiriboti metalo atspalvio akių pieštukais ar lūpų dažais. Turėkite omenyje, kad tokie akcentai ypač dera su sodriai mėlynais ir žaliais atspalviais, bet tikėtina, kad Jums pavyks surasti ir daugiau įdomių derinių.

Visos šios spalvos yra pakankamai skirtingos, tad tinkamų atspalvių surasite nepriklausomai nuo to, kokiems tonams teikiate pirmenybę. Turėkite omenyje, kad šios spalvos bus madingos ne tik makiaže – tas pačias tendencijas galima pritaikyti ir tuomet, kai pasirenkami nagų lakai ar kiti grožio produktai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų