Panevėžio lengvaatlečiai – Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionato prizininkai

Penktadienį Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Vilniuje vykusiame Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos čempionate miestų grupėje. Panevėžiečiai puikiai pasirodė varžybose ir namo parvežė tris aukso bei vieną sidabro medalius.

Geriausiai čempionate sekėsi Ignei Stakauskaitei, Austei Mackevičiūtei ir Ugnei Šteinaitei. 60 m barjerinio bėgimo rungtyje Ignė Stakauskaitė atbėgo per 10,29 sek. Suskaičiavus visų šioje rungtyje dalyvavusių bėgikų rezultatus Ignė laimėjo pirmąją vietą. Šuolio į aukštį rungtyje Austė Mackevičiūtė peršoko į 1 m 55 cm iškeltą kartelę ir užsitikrino taip pat pirmąją vietą. Ugnė Šteinaitė geriausiu bandymu rutulį nustūmė 11,70 m. Šis rezultatas sportininkei garantavo auksą. 200 m Emilijus Dūda įveikė per 27,42 sek. Užfiksavus šį rezultatą sportininkas užėmė antrąją vietą.

Varžybose dalyvavęs Arnas Lukoševičius užėmė ketvirtą vietą (600 m), Elzė Rasiulytė (200 m) – penktą, Liepa Mėlynytė (šuolis į aukštį) bei Vakaris Paulauskas (60 m) – šeštas, Emilija Celiešiūtė (60 m) – dešimtą vietas.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Viktorija Barvičiūtė, Gytis Krivickas, Brigita Šiaučiūnaitė bei Kristina Sabalytė.