„7bet-Lietkabelis“ namuose įveikė Pasvalio ekipą

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14/12) iškovojo pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštėje rezultatu 90:63 (20:19, 26:18, 19:12, 25:14) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/22) krepšininkus.

„7bet-Lietkabelis“ ir „Pieno žvaigždės“ šiame LKL sezone susitiko jau trečią sykį. Pirmuosius šių dviejų komandų susitikimus irgi laimėjo panevėžiečiai. Namuose „7bet-Lietkabelis“ nugalėjo „Pieno žvaigždes“ rezultatu 95:92, o išvykoje – 84:78.

„Kalnapilio“ arenoje panevėžiečiai susitikimą su Pasvalio krepšininkais pradėjo tokius startiniu penketu: Paulius Valinskas, Deividas Sirvydis, Martynas Varnas, Gabrielius Maldūnas ir Nikola Popovičius. Šiame mače aikštės šeimininkams padėti negalėjo Dovis Bičkauskis ir Gediminas Orelikas.

Rungtynes „Kalnapilio“ sėkmingiau pradėjo pasvaliečiai, kurie pirmavo rezultatu 4:0. Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui rezultatas buvo lygus 10:10. Šiame kėlinyje vyko apylygis žaidimas ir nė vienai komandai nepavyko įgyti labiau apčiuopiamos persvaros. Paskutine kėlinio sekundę Vytenis Lipkevičius tolimu metimu aikštės šeimininkams pelnė tris taškus. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „7bet-Lietkabelis“ pirmavo vieno taško persvara – 20:19.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie pelnė 6 taškus be atsako ir įgijo 7 taškų pranašumą – 26:19. Po tikslaus V. Lipkevičiaus tritaškio metimo aikštės šeimininkai pirmą kartą pirmavo jau dviženkliu skirtumu 31:21. Panašią persvarą šeimininkų ekipa išlaikė iki kėlinio pabaigos. Ilgoji rungtynių pertrauka prasidėjo „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 46:37.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą. Įpusėjus trečiajam mačo ketvirčiui „7bet-Lietkabelis“ turėjo 12 taškų persvarą – 57:45. Vėliau panevėžiečiai įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą – 63:46.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui panevėžiečiai pirmavo rezultatu 65:49.

„7bet-Lietkabelis“ ir toliau sėkmingai artėjo pergalės link. Įpusėjus paskutiniam mačo ketvirčiui aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 76:57 ir rungtynių laimėtojas jau nekėlė jokių abejonių. „7bet-Lietkabelis“ trečią sykį šiame LKL sezone nugalėjo „Pieno žvaigždes“. Šį kartą rezultatu 90:63.

7bet-Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius 14, Džiugas Slavinskas ir Nikola Popovičius po 13, Džordže Gagičius 12, Paulius Valinskas 10, Liutauras Lelevičius ir Deividas Sirvydis po 8.

Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 14, Kadeemas Jackas 13, Jordanas Watsonas 11, Artis Ate 10, Adas Šimonis 8.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais namuose balandžio 28 dieną su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“.