Panevėžio lengvaatlečiai – Lietuvos ilgų metimų čempionai

Savaitgalį dvi dienas Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo aštuonis medalius – du aukso, tris sidabro ir tris bronzos.

Šį kartą daugiausiai prizinių vietų laimėjo kūjo metikai. Nepralenkiamas jaunuolių amžiaus grupėje buvo Matas Rapševičius. Sportininkas įrankį nusviedęs 51 m 60 cm iškovojo pirmą vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavęs Laurynas Gimbutas užėmė ketvirtą vietą. Jaunučių amžiaus grupės atstovas Edmundas Pikis kūją nusviedęs 47 m 59 cm iškovojo dar vieną aukso medalį Panevėžiui, o Ignas Masian – bronzą. Šio sportininko rezultatas – 40 m 88 cm. Vyrų amžiaus grupėje varžęsis Gustas Pritulskis įrankį nusviedęs 59 m 94 cm užsitikrino antrą vietą. Ten pat dalyvavęs Tomas Juknevičius laimėjo trečią vietą, sportininko rezultatas – 54 m 12 cm. Jaunių amžiaus grupės dalyvis Paulius Binkis užėmė antrą vietą (55 m 40 cm), Nojus Nagulevičius – trečią (49 m 75 cm), Mindaugas Čereška – ketvirtą. Jaunučių amžiaus grupės atstovė Enrika Ramoškaitė taip pat buvo ketvirta.

Ieties metimo rungtyje geriausiai sekėsi jaunučių amžiaus grupės atstovei Ugnei Šteinaitei, kuri įrankį nusviedusi 36 m 44 cm užėmė antrą vietą. Kartu su Ugne dalyvavusios Smiltė Paukštytė laimėjo penktą, Rugilė Tupalskytė – aštuntą, Urtė Šteinaitė – devintą vietas. Vyrų amžiaus grupėje dalyvavęs Kasparas Bačianskas užėmė šeštą, Aidas Armokas – aštuntą, Toma Trotenskytė – devintą vietas. Aidas dalyvavo jaunių amžiaus grupėje, o Toma – jaunuolių. Susumavus sportininkų surinktus taškus Panevėžys užėmė ketvirtą vietą. Truko vos trijų taškų ir panevėžiečiai būtų aplenkę Vilniaus lengvaatlečius.

Palangoje vykusiame čempionate dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerių Vidmanto Ščevinsko, Viktorijos Barvičiūtės ir Aldonos Dobregienės ugdytiniai.