Organizatorių nuotr.

Badmintono čempionate pelnė medalius

Druskininkuose vykusiame Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) ir jaunučių (iki 15 metų) badmintono asmeniniame čempionate dalyvavo ir šeši Panevėžio badmintono klubo sportininkai: U19 amžiaus grupėje varžėsi Rusnė Vidzėnaitė, o U15 grupėje – Elija Sunkladaitė, Atilė Vyblova, Viltė Navikaitė, Adriana Juodviršytė ir Jokūbas Raginis.

Merginų dvejetų varžybose bronzos medalius iškovojo E. Sunkladaitė ir A. Vyblova. Dar vieną medalį E. Sunkladaitė pelnė mišrių dvejetų kategorijoje. Panevėžietė, žaidusi poroje su klaipėdiečiu Roku Krūminu, užėmė antrąją vietą.

Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas teigė, kad šis turnyras buvo labai naudingas jauniems badmintonininkams, nes jie įgijo neįkainojamos patirties.

Labai didžiuojamės savo jaunimu, kuris puikiai atstovavo mūsų klubui tokiose rimtose varžybose. Norime pasveikinti trenerį Mantą Smalskį ir padėkoti palaikančiajai komandai“ – „Sekundei“ sakė L. Supronas.
Šiais metais badmintono žaidėjų laukia daug turnyrų. Rimčiausias iš jų vyks birželio 6–9 dienomis Panevėžyje – čia jau ketvirtą kartą bus surengtas pasaulinis badmintono reitingo turnyras „RSL Lithuanian International 2024“.