Panevėžio krepšininkams – antras MKL vicečempionų titulas

Panevėžio sporto centro krepšininkai Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) per pastarąsias dvi savaites pelnė jau antrą vicečempionų titulą. Šį kartą sidabro medaliais pasidabino trenerio Justo Četkausko ugdoma U15 vaikinų komanda.

C divizione žaidžiantys panevėžiečiai Prienuose surengtame MKL U15 pusfinalyje susitikę Nacionalinės KA II vaikinus nuo pat pirmojo kėlinio pradžios juos įspietė į kampą ir neleido atsikvėpti – visi kėliniai baigėsi panevėžiečių naudai. Į finalą panevėžiečiai pateko pusfinalyje rezultatu 103:65 (31:13, 23:14, 24:14, 25:24) sutriuškinę priešininkų komandą. Geriausiai šiose varžybose žaidė Rokas Vašėta, Martynas Balčiūnas ir Tomas Lukoševičius.

Finale panevėžiečiai susitiko Alytaus KA-„Kredito unija Litas“ ekipą ir čia užvirė tikra kova, buvo žaidžiama taškas į tašką. Panevėžiečiai pirmus du kėlinius pralaimėjo vos kelių taškų persvara (20:21, 17:24) ir nors trečiame bei ketvirtame kėliniuose mūsiškiai įveikė priešininkus (18:17, 25:22), tačiau jiems nepavyko laimėti šių rungtynių. Rezultatu 80:84 nusileidus alytiškių ekipai Panevėžio sporto centro komanda iškovojo vicečempionų titulą. Šiose rungtynėse labiausiai pasižymėjo Raigardas Motiejūnas.

Tai jau antras Panevėžio sporto centro ugdytinių 2023-2024 m. MKL sezone iškovotas vicečempionų titulas. Prieš dvi savaites Kaune vykusiose finalinėse MKL U13 mergaičių čempionato varžybose trenerių Rimos Daunienės bei Ilonos Rimšienės A divizione žaidžiančios ugdytinės taip pat tapo vicečempionėmis.