P. Židonio nuotr.

Įkliuvo eilę automobilių apšvarinusi panevėžiečių pora

Įkliuvo eilę automobilių apšvarinusi panevėžiečių pora

Panevėžio apylinkės prokuratūros prašymu šiandien teismas suėmė panevėžiečių porą, įtariamą serija vagysčių iš automobilių. Įtariamuosius Panevėžio kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė penktadienio naktį, po to, kai mieste buvo apvogtas dar vienas BMW markės automobilis.

Ikiteisminį tyrimą dėl vagysčių atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimui vadovauja Panevėžio apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Paulius Jasiukaitis.

Atliekantys tyrimą policijos pareigūnai įtariamuosius sulaikė naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Apie 2 val. nakties iš stovėjimo aikštelėje palikto BMW, išdaužus stiklą, buvo pavogtas vairas ir multimedijos sistema. Policijos pareigūnams bandant sulaikyti įtariamuosius, šie paspruko ir pasislėpė bute, kuriame gyvena. Vis dėlto netrukus pora buvo sulaikyta ir atsidūrė areštinėje.

Abu įtariamieji – 32 metų vyras ir 30-metė moteris, teisėsaugai žinomi, anksčiau jau yra teisti. Įtariama, kad jie yra įvykdę ne vieną analogišką vagystę iš automobilių ne tik Panevėžyje, bet ir kituose miestuose. Daugiausia vagystės vykdytos iš BMW markės automobilių.

Liepos 21 d. ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras P. Jasiukaitis kreipėsi į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmus, prašydamas abu įtariamuosius suimti. Teismas prokuroro prašymą patenkino ir leido vyrą suimti 3 mėnesiams, o moterį – mėnesiui.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų