VSAT nuotr.

Dingusį panevėžietį miške rado pasieniečių sraigtasparnis

Dingusį panevėžietį miške rado pasieniečių sraigtasparnis

Iš namų Panevėžio rajone, Ramygalos seniūnijoje, pirmadienį dingęs negalią turintis vyras praėjus beveik parai rastas pelkėtame miške už maždaug 2,5 kilometro nuo namų.

Panevėžio apskrities policija balandžio 15-ąją pranešė, kad apie 14 val. iš namų kiemo, Panevėžio rajone, Daniūnų kaime, dingo aplinkoje nesiorientuojantis 52-ejų vyras.

Tai buvo nebe pirmas kartas, kai negalią turintis pusamžis vyras išeina iš namų, bet iki šiol artimiesiems pavykdavo jį surasti.

Šįkart prireikė pareigūnų pagalbos.

Iki vėlyvo vakaro vyro ieškojo Panevėžio apskrities policijos pareigūnai, tačiau sutemus paieškas teko nutraukti.

VSAT nuotr.

Antradienio rytą jos pratęstos, tačiau šįkart į orą pakeltas ir pasieniečių sraigtasparnis.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos valdyba praneša, kad 9 val. 40 min. iš Lietuvos policijos gautas prašymas pasitelkti pasieniečių sraigtasparnį ieškoti dingusio asmens.

Praėjus valandai nuo informacijos gavimo orlaivio „Eurocopter“ įgula jau šukavo paieškos vietovę Panevėžio rajone.

Sraigtasparnyje EC135, kuriuo atlikta jau ne viena sėkminga dingusių asmenų paieškos operacija, sumontuota moderni termovizoriaus bei naktinio matymo įranga.

Apie vidurdienį ieškomas žmogus pastebėtas miške, pelkėtoje vietoje. Orlaivio įgulai susisiekus su komanda žemėje, policijos pareigūnams buvo pranešta apie vietą, kur pastebėtas pradingėlis.

„Skrisdami virš pelkėto miško, VSAT pareigūnai pastebėjo ieškomą asmenį. Nurodytos vietos koordinatės buvo perduotos policijos pareigūnams, šie pasiklydusį vyrą pargabeno namo“, – rašoma pranešime.

Vaizdo siužetą apie tai galite žiūrėti čia.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų