FK „Panevėžys“ pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“

Futbolo klubas „Panevėžys“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą „TOPsport A lygos“ sezone. 3-iajame ture Aukštaitijos sostinės komanda nusileido Marijampolės „Sūduvai“ rezultatu 0:1 (0:0).

Pirmoje mačo dalyje aktyvumu išsiskyrė Federico Palaciosas. Kartą vokiečio spirtas kamuolys skriejo visiškai greta skersinio, sykį – su bandymu susitvarkė vartininkas.

„Sūduva“ atsakė pora aštresnių kontratakų, taip pat du kartus pro šalį mušė Ernestas Burdzilauskas. Kėliniui artėjant į pabaigą pažeme smūgiavo Robertas Mazanas – slovako spirtą kamuolį sugavo Giedrius Zenkevičius.

Netrukus po pertraukos pavojingu šūviu pasižymėjo Artiomas Fiodorovas, kėlinio viduryje iš toli atakuoti pabandė Nicolasas Gorobsovas.

Rungtynės artėjo link pabaigos, tačiau varžovai po VAR patikros sulaukė progos mušti baudinį, kai Jovanas Čadženovičius baudos aikštelėje prasižengė prieš Motiejų Burbą. Prie 11 metrų žymos stojo Aivaras Emsis, kurio smūgis pasiekė tikslą.