Organizatorių nuotr.

„Argus“ kovotojai pasirodė sėkmingai

Kėdainių arenoje vyko kasmetės karatė kiokušin Lietuvos moksleivių taurės varžybos. Jose sėkmingai pasirodė Panevėžio klubo „Argus“ jaunieji kovotojai. Panevėžiečiai skirtingose amžiaus grupėse iškovojo net dvylika prizinių vietų.

Varžybų nugalėtojais skirtingose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo Akvilė Cvetkovaitė (amžiaus grupė U14, svorio kategorija iki 65 kg), Nojus Grigalis (U13, iki 65 kg) ir Aronas Jakubauskas (U14, iki 65 kg).

Antrąją vietą U14 amžiaus grupėje iškovojo Denas Kazilionis (svorio kategorija iki 60 kg).

Trečiąsias vietas užėmė Justinas Tičkūnas (U13, iki 70 kg), Kajus Stočkus (U14, iki 55 kg), Karolis Kuzmickas (U14, iki 60 kg), Tomas Strikulis (U14, virš 75 kg), Viktorija Lipnevičiūtė (U16, iki 50 kg), Benas Soščeka (U18, iki 65 kg) ir Renaldas Krikšiūkaitis (U18, virš 80 kg).

Kėdainiuose vykusiose varžybose Panevėžio klubui „Argus“ atstovavo 19 sportininkų. Juos parengė treneriai Remigijus Olšauskas, Valdas Bielinskas ir Nojus Zakarauskas.

Varžybose Kėdainiuose dalyvavo 860 sportininkų iš 44 mūsų šalies karatė kiokušin klubų. Sportininkai kovojo keturiose skirtingose amžiaus grupėse.

Komandinėje įskaitoje tarp 44 klubų Panevėžio „Argus“ pasidalino 14–15 vietas.