„Tele2“ klientams Kalėdos jau prasidėjo: dovanų gavo po 10 GB dviems mėnesiams

„Tele2“ klientams Kalėdos jau prasidėjo: dovanų gavo po 10 GB dviems mėnesiams

Technologijų lyderė „Tele2“ su artėjančiomis Kalėdomis jau pasveikino savo pagal sąskaitą mokančius klientus. Operatorius jiems padovanojo po 10 GB nemokamų duomenų šiam ir gruodžio mėnesiui.

„Norėjome iš anksto pasveikinti savo klientus ir taip atsidėkoti už buvimą kartu. Džiaugiamės, kad iki pat metų pabaigos bendrauti, naršyti ir pramogauti jie galės savęs nevažydami“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Apie dovanas pranešta SMS žinutėmis

Išankstinę kalėdinę dovaną gavusių, pagal sąskaitą mokančių, „Tele2“ klientų dalis sudaro beveik 800 tūkst. vartotojų. Apie papildomus nemokamus duomenis jie buvo informuoti SMS žinutėmis.

Interneto duomenų operatorius tiek lapkričio, tiek gruodžio mėnesį dovanoja po 10 GB ir jie galioja visoje Lietuvos teritorijoje. Kalėdų proga šiuos duomenis operatoriaus klientai gavo be jokių papildomų sąlygų.

„Tele2“ klientai – naršo vis daugiau

Tokia kalėdinė dovana buvo pasirinkta ne veltui, „Tele2“ klientai išnaršo vis daug interneto duomenų. Vartotojai savo mobiliuosius duomenis naudoja ne tik darbui, bet ir pramogoms: žiūri filmus, žaidžia internetinius žaidimus realiu laiku ar dalinasi nuotraukomis bei vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose.

Remiantis antrojo 2018 m. ketvirčio Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo būtent „Tele2“ vartotojų tarpe. Skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 8,38 GB.

„Tele2“ savo klientus stebina ne tik dovanomis, bet ir nuolat rengiamais ypatingais pasiūlymais paslaugoms bei įrenginiams įsigyti. Apie visus juos sužinoti galima internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų