Sekso lėlės: 10 įdomiausių faktų

Sekso lėlės: 10 įdomiausių faktų

Gyvename margame ir labai įdomiame amžiuje. Yra sričių, apie kurias galvojame ar kalbame ne itin daug, tačiau su jomis susiję faktai gali nustebinti, sužadinti susidomėjimą arba net šokiruoti. Viena iš tokių sričių yra sekso lėlės ( www.fantazijos.lt/sekso-leles/ ) ir jų pasaulis. Tiek šio erotinio žaislo atsiradimo istorija, tiek tai, kaip jis pritampa ar prisitaiko prie nūdienų aktualijų yra ganėtinai keistų ir kartais sunkiai paaiškinamų įvykių pasekmė. Tikrai nustebsite sužinoję 10 pačių įdomiausių faktų apie sekso lėles.

1.    Už jų paplitimą pasaulyje galime dėkoti jūreiviams ir piratams

Iki to laiko, kol pasaulyje atsirado geležinkeliai, automobiliai ir lėktuvai, beveik visas naujoves atnešdavo jūreiviai. Būtent jie turėdavo išskirtinę galimybę parplukdyti kažką iš egzotiškų kraštų ir iš to pelnytis. Ir visgi nors iš Pietų Amerikos ir Karibų parsivežėme prieskonius, įvairius vaisius ir daržoves, negalime sakyti, kad Europa iš likusio pasaulio tik ėmė ir vogė, nieko neatiduodama atgal. Mūsų jūreiviai ir iš Europos kilę piratai pasauliui davė Olandiškas žmonas.

Būtent tokiu vardu Japonijoje vadinamos sekso lėlės. Toks pavadinimas prilipo dėl to, kad kažkuriuo metu olandų jūreiviai suprato, jog ilgos kelionės jūroje yra labai… Nuobodžios. Jie iš skudurų pasisiūdavo į moterį panašią lėlę ir ją naudodavo kaip įgulos kelionės kompanionę. Tiesa, olandai buvo pažangiausi ir naudodavo ne tik skudurus, tačiau ir odą. Atplaukę į Japoniją jie pastebėjo didžiulį vietinių susidomėjimą ir ėmė jas pardavinėti. Dėl to, bet kuri pripučiama lėlė arba bet kuris panašus žaislas Japonijoje vis dar gali būti vadinamas „Olandiška žmona“.

2.    Naciai kūrė sekso lėlę savo karių moralei palaikyti

Projektas „Borghild“ yra pusiau mitas, pusiau tikras nacių bandymas stabdyti sifilio plitimą tarp Vermachto pėstininkų. Nors kai kas mėgsta sakyti, kad šis projektas yra pramanas, tačiau egzistuoja nemažai įrodymų, kad „Borghild“ buvo realūs planai sukurti specialiai karių poreikius tenkinančią žmogaus dydžio lėlę. Visgi patys kariai pernelyg gėdijosi tokio pasiūlymo ir dauguma jų kategoriškai atsisakė naudotis tokia lėle, nes neištvertų gėdos ir pažeminimo, jeigu kada būtų pagauti su tokia partnere. Tad 1942m. projektas buvo nutrauktas.

3.    Jos gali padėti psichologiškai palūžusiems vyrams

Psichologai nustatė, jog silikoninės sekso lėlės arba paprasčiausia pripučiama lėlė gali padėti vyrui išgyventi sunkų laikotarpį po išsiskyrimo su antrąją puse. Nors tokia lėlė, deja, negali pilnai atstoti gyvo žmogaus, tačiau tyrėjai pastebėjo, kad ji gana pastebimai sumažina širdgėlą ir sutrumpina laikotarpį, kurio vyrui reikia, kad jis „atsigautų“.

4.    Galite jas išsinuomoti specialiuose „viešnamiuose“

Jeigu galvojote, kad bordeliuose gali dirbti tik realios laisvo elgesio merginos – klydote. Gana neseniai Ispanijoje duris atvėrė pirmasis pasaulyje sekso lėlių viešnamis. Dabar tokių jau yra ir kitose šalyse, tačiau Barselonoje esantis LumiDolls yra pats pirmasis. Šiuo metu šis tinklas turi net keturias įstaigas: Barselonoje (Ispanija), Turine (Italija), Maskvoje (Rusija) ir Nagojoje (Japonija). Jie ne tik parduoda, tačiau ir nuomoja itin tikroviškas, aukščiausios klasės kompaniones-lėles. Kainos labai skiriasi, tačiau neoficialiais duomenimis toks pasibuvimas kainuoja ~120€. Palyginimui galima pasakyti, kad panašiai kainuoja ir valandos trukmės eskorto paslauga su realia savo srities profe Amsterdame…

5.    Vienas amerikietis turi žmoną ir meilužę – abi lėles

Manote, kad pažįstate keistuolių? Nesvarbu kokių spalvingų veikėjų esate matę realybėje, turime nuojautą, kad šio fakto herojus perspjaus juos visus. iDolliatorius (taip save vadina žmonės, kurie jaučia potraukį sekso lėlėms) Davecat iš JAV yra 47 metų amžiaus vyrukas, kurio gyvenimo draugės yra iš silikono pagamintos lėlės.

Davecat nėra tikrasis vyriškio vardas, tačiau šis pseudonimas, kurį jis naudojo žaisdamas kompiuterinius žaidimus, taip prilipo, kad visiems jis taip ir prisistato. Kaip ją vadina, Davecat‘o žmona yra vardu Sidore Kuroneko. Vyras yra sugalvojęs labai romantišką istoriją, kur su savo žmona susipažino ir kaip jie pamilo vienas kitą. Tačiau aukštos kokybės lėlę jis tikriausiai įsigijo internetu ir spėjame, jog tam, kad tai padarytų, taupė maždaug metus mat Sidore lėlės modelis kainavo maždaug 5-6 tūkstančius dolerių. Savo jausmus vyras pagrindžia tuo, kad Sidore yra ideali moteris, su kuria galima kurti sintetinę, amžiną meilę be pykčių ar konfliktų.  Davecat save laiko ir silikoninių žmonių teisių aktyvistu…

Visgi bene paradoksaliausia ir juokingiausia šių santykių ypatybė yra Elena Davecat meilužė, kuri gyvena kartu su susituokusia pora. Kaip sako pats Davecat, jo žmona neturi jokių priekaištų dėl to, kad meilužė gyvena kartu su jais…

6.    Lėlę Barbę įkvėpė sekso žaislas

Su Barbėmis žaidžia dauguma mažų mergaičių. Tai labai mergaitiškas ir tikrai nekaltas žaislas, kuris sulaukė milžiniškos sėkmės visame pasaulyje. Kaip ten bebūtų, Barbės atsiradimo istorija tikrai nėra nekalta.

Šeštojo dešimtmečio viduryje, Vakarų Vokietijoje atsirado Bild Lilli. Lilli – animacinis, komiksinis personažas, kurį vienas animatorius sukūrė žymiam vokiškam žurnalui Bild. 1953m. tas žurnalas nusprendė pareklamuoti Lilli lėlę. Susidomėjimas buvo didelis ir gamintojai sukūrė maždaug 130 tūkstančių vienetų. Beveik visi iki vieno buvo nupirkti.

Žymaus JAV žaislų gamintojo Mattel vadovybė 1964m. nupirko visas teises į Lilli. Jie produktą kiek perdarė bei ėmė pardavinėti Barbie pavadinimu. Kiek keista yra tai, kad Lilli buvo sukurta remiantis vienos vokiečių aktorės atvaizdu ir turėjo būti skirta suaugusiems vyrams – tarsi mažas erotinis talismanas. Žinant tai, bus sunku į Barbes žiūrėti taip pat, kaip seniau.

7.    Lietuva yra ekstremalių sporto šakų su sekso lėlėmis, tėvynė

Galbūt daug kas nežino, tačiau Lietuvoje 2011 metais įvyko kone pats pirmasis ir tikrai visame pasaulyje nuskambėjęs renginys „Barakuda 2011“. Vyrų dieną Vilniuje žmonės paminėjo su pripučiamomis moterimis. Naudodamiesi jų „pagalba“ vyrai stengėsi kuo greičiau įveikti numatyto ilgio Neries upės ruožą. Laimėtojas Liudas ir jo partnerė „Vaida“ po pergalės dalinosi šiltomis emocijomis. Liudas teigė, kad kitų dalyvių lėlės „Ne tokios šaunios, kaip mano“, o Vaida tiesiog tylėjo ir matyt džiaugėsi pergale. Renginys vyko dar kelis metus, tačiau 2013m. buvo nutrauktas dėl per didelio susirūpinimo dalyvių sveikata.

8.    Deja, bet kol kas moterys jų beveik nenaudoja

Su šiuo faktu nieko per daug nenustebinsime, tačiau vis tiek įdomu žinoti, kad maždaug 95-98% visų pripučiamų ir kitokių tipų sekso lėlių perka vyrai. Visgi yra ir pasirinkimų moterims, tačiau prekyba lėlėmis nevyksta didžiulėmis apimtimis.

9.    Yra daugybė skirtingų lėlių tipų

Ne visos lėlės yra vienodos. Prekyboje geriausiai žinoma – pripučiama lėlė, tačiau lengvai rasime silikoninių, su metaliniu skeletu ar kitokių šio žaislo variantų. Kai kurios kompanijos savo klientams net leidžia susikurti svajonių moterį ir ją pagamins pagal jūsų užsakymą. Plaukų spalva, veido bruožai, krūtinės, klubų ir sėdmenų apimtis – viskas gali būti koreguojama pagal pirkėjų norus ir lūkesčius. Taip, tokios lėlės yra ganėtinai brangios, jų viduje yra ir aukštųjų technologijų – tokių, kaip judesio detektoriai, garsiakalbiai ir kiti sekso žaislai, kurie leidžia sukurti pilnavertį pojūtį naudotojams.

10.   Lėlė gali sverti kaip tikras žmogus

Silikoninės, pačios tikroviškiausios lėlės sveria iki 60kg. Taigi – ne ką mažiau nei realus žmogus.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų