Tas platus kuprinių pasaulis…

Tas platus kuprinių pasaulis…

Kai reikia sukurti gerą verslo dovaną, visada verta pasidomėti kuprinėmis ir krepšiais. Kodėl būtent kuprinės? Priežastys yra kelios ir visos jos pakankamai svarbios:

  1. Kuprinė yra labai naudinga dovana, todėl ji bus dažnai naudojama, o ne užmesta spintos glūdumoje.
  2. Kuprinė yra nešiojama viešose vietose, todėl ant jos esantys logotipai ar užrašai matomi daugybės žmonių – lieka tik sugalvoti tinkamą žinutę spoksotojams…
  3. Kuprinės gali būti keičiamos pagal individualų skonį ir įpročius, todėl kiekvienas žmogus gali turėti po kelias kuprines, kaip ir batų poras.

O dabar svarbiausia užduotis – išsirinkti tinkamiausią kuprinę jūsų verslo dovanai. Čia suklysti galima kur kas dažniau, negu pataikyti. Pasiūla yra tokia didelė, kad vos spėsite rinktis. Bet pradžioje reiktų užduoti keletą klausimų apie žmones, kuriems bus dovanojamos jūsų kuprinės su užrašais ir logotipu.

Ar kuprinės skirtos kelionėms?

Jei jūsų tikslinė auditorija yra keliautojai, reikia atsižvelgti į kuprinės dydį ir medžiagas. Jos turi atitikti daugumos oro linijų rankinio bagažo išmatavimus. Be to jos turi būti praplečiamo dydžio, kad, esant reikalui, jų litražas galėtų būti lengvai padidinamas.

Ar kuprinės skirtos žygeiviams?

Keliautojai lėktuvu ir žygeiviai yra du skirtingi žmonių tipai. Žygeiviai keliauja po gamtą, nueina dešimtis kilometrų per dieną. Kuprinės turi būti ne tik talpios, neperšlampamos, bet ir su itin patogiais diržais, kad nenutrintų pečių. Jose turi būti daugybė kišenėlių gertuvei, baterijai ar kitoms smulkmenoms.

Ar kuprinės skirtos sportuojantiems?

Sportinių kuprinių ypatumas – atskirai atidaromas apatinis blokas. Jis skirtas sporto bateliams įsidėti. Pageidautina, kad būtų pagamintas iš sandarių medžiagų, nes po treniruotės bateliai pasižymi itin išraiškingu aromatu, kuris ne visiems gali būti prie širdies. Taip pat svarbu, kad viduje būtų pakankamai vietos sporto aprangai ir rankšluosčiui, o šone būtų dėtuvė gertuvei. Ir aišku, kuprinė turi būti iš medžiagos, kuri labai gerai skalbiama.

Taip pat yra nemažai krepšių, kurie tiesiog nešami rankoje, o reikalui esant gali būti uždedami ir ant pečių. Tai vertinga dovana, nes yra kur kas talpesnė, nei kuprinė.

Ar kuprinės skirtos biuro darbuotojams?

Biuro darbuotojai kuprinėse nešiojasi kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir dokumentus. Taip pat pietus, gertuves ir kitus biuro gyvenimui reikalingus reikmenis. Dėl to kuprinės turi būti su didelėmis perskyromis nešiojamam kompiuteriui ir dokumentams. Kartais šios perskyros yra su paminkštinimais, kad kompiuteris nebūtų pažeistas.

Ar saugumas – prioritetas Nr. 1?

Jei kuprinė turi būti neprieinama kišenvagiams, ji turi būti uždaroma specialiu būdu. Tai reiškia, kad priekinėje kuprinės dalyje nėra nė vienos kišenėlės, ar užtrauktuko. Atidaryti kuprinę galima tik iš nugaros pusės, ją nusiėmus nuo pečių. Taip pat svarbu, kad kuprinės išorinė dalis būtų pakietinta, jos nebūtų galima taip prastai prapjauti peiliu ir ištraukti viduje esančius daiktus.

Ar kuprinė pakankamai stilinga?

Pripažinkime – kai kurios kuprinės yra labai praktiškos, tačiau jos nepasižymi subtilia išvaizda. Jei tai žygeivio kuprinė, skirta kelionei per mišką, gali atsidurti paupyje ar net šlapioje baidarėje, stilinga išvaizda nėra pagrindinis reikalavimas. Bet jei tai moteriškai auditorijai skirta biuro kuprinė, ji tikrai turi būti stilinga ir originalios išvaizdos. Taip pat ir spalvos turi būti parenkamos atsakingai, nes ne visada juoda yra būtent ta spalva…

Atsakę į šiuos klausimus greitai suprasite, kokios iš tiesų kuprinės jums reikia.

O toliau – spaudos magija. Logotipus ir užrašys galima nesunkiai uždėti ant bet kokios medžiagos kuprinės tiesioginės spaudos, šilkografijos ar net siuvinėjimo būdu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų