K. Bartoševičiaus byloje dėl seksualinių nusikaltimų prieš vaikus apklaustas liudytojas

K. Bartoševičiaus byloje dėl seksualinių nusikaltimų prieš vaikus apklaustas liudytojas

Panevėžio apygardos teismas trečiadienį eksparlamentaro Kristijono Bartoševičiaus byloje, kurioje jis kaltinimas vaikų prievartavimu, tęsė liudytojų apklausas.

„Teismo posėdžio apklaustas vienas liudytojas“, – Eltai sakė Panevėžio apygardos teismo atstovė spaudai Jolita Gudelienė.
Anot jos, kaltinamasis K. Bartoševičius teismo posėdyje dalyvavo nuotoliniu būdu, liudytojo apklausa taip pat vyko nuotoliu.
Paskutiniame teismo posėdyje byloje, kuris vyko kovo pabaigoje, taip pat vyko liudytojų apklausa.
Byla nagrinėjama už uždarų durų, todėl detalesnė informacija neviešinama.
ELTA primena, kad 2023 m. liepą baigtas ikiteisminis tyrimas buvusio parlamentaro K. Bartoševičiaus atžvilgiu, byla dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus perduota teismui. K. Bartoševičius kaltinamas vaikų seksualiniu prievartavimu (2 epizodai), jaunesnio negu 16 metų amžiaus asmens tvirkinimu (4 epizodai) ir mažamečių vaikų nesunkiu sveikatos sutrikdymu (4 epizodai).
Prokuratūros duomenimis, byloje yra keturi nukentėjusieji, kurie galimai prieš juos padarytų nusikaltimų metu, buvo nepilnamečiai.
Tuometinis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys K. Bartoševičius apie tai, kad atsisako Seimo nario mandato dėl asmeninių priežasčių pranešė pernai, sausio 23 dieną. Vėliau, tądien, prokuratūra pranešė apie jo atžvilgiu pradėtą tyrimą dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius asmenis.
Prokuratūros teigimu, turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam einant Seimo nario pareigas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų