Vasariškos verslo dovanos – populiariausios 2024 metais

Vasariškos verslo dovanos – populiariausios 2024 metais

Geriausias reklaminis stendas yra ne tas, kuris stovi pakelėje vidury laukų, o tas, kuris atsiduria žmonių minioje. Tai turėtų būti žinoma visiems rinkodaros specialistams, siekiantiems kuo didesnio ir kokybiškesnio savo prekės ženklo populiarinimo. Iš tiesų toks požiūris yra labai naudingas, tačiau viską reikia gerai apgalvoti. Neskoningų sprendimų pasekmės yra labai skaudžios, todėl nešiojama reklama turi būti tiksli, taikli ir subtili, kad pasiektų geriausių rezultatų.

Kad žmogus taptų savo įmonės veidu, reikalingos kelios paprastos, bet efektyvios verslo dovanos. Ant jų turėtų atsirasti prekės ženklas arba tam tikras užrašas, reprezentuojantis verslo vertybes ir žinutę. Kokios verslo dovanos yra populiariausios 2024 metais? Reklamos ekspertai pasidalino savo patirtimi.

Marškinėliai – nesenstanti klasika

Viena iš populiariausių vasariškų verslo dovanų yra paprasti marškinėliai su logotipo spauda. Vasarą, kai oras pakankamai geras, tai pagrindinis daugelio žmonių rūbas neformalioje aplinkoje. Marškinėlius nesudėtinga pritaikyti įvairioms reklamos strategijoms. Galima tam tikras žinutes ir vaizdus dėti ant nugaros, ant rankovių, ant krūtinės. Taip pritraukiamas aplinkinių dėmesys. Aišku, persistengti nereikėtų, kitaip paprasti ir stilingi marškinėliai atrodys kaip lenktynininko apranga, nukabinta rėmėjų logotipais.

Nereiktų pamiršti, kad marškinėliai yra ne tik T formos, bet ir berankoviai. Nemažai dėmesio reiktų skirti ir įvairių formų moteriškiems marškinėliams.

Svarbu, kad užrašai ant jų būtų prasmingi, nors gali būti su humoru, personalizuoti.

Kepuraitės ir skrybėlės

Kepuraitės yra dar viena verslo dovana, kurios vasarą ypač gerai matomos ir paklausios. Kadangi tai nelabai didelis galvos apdangalas, užrašai ant jų yra smulkūs ir kuklūs, dažniausiai apsiriboja logotipu arba vienu žodžiu.

Bet kepuraitės – ne vienintelis galvos apdangalas. Kad išsiskirtų iš minios, žmogus gali nešioti skrybėlę ar skarelę. Čia viskas priklauso nuo formos, nes šie dangalai gali būti kur kas originalesnis, nei tradicinės beisbolo kepuraitės su snapeliu.

Džemperiai – rūbas vakarui

 

Džemperiai buvo sukurti sportuojantiems žmonėms, kaip sportinio kostiumo dalis, tačiau su laiku jie tapo kone normaliu viršutiniu rūbu. Vasarą džemperiai reikalingi esant vėsesniam orui arba vakare. Tai populiarus laisvalaikio rūbas, tinkantis visais metų laikais. Vietos ant jo pakankamai, kad būtų galima paieškoti ir originalesnių sprendimų. Svarbu parinkti tinkamą džemperio formą. Dabar populiarūs per dideli džemperiai – angliškai oversize. Taip pat nereiktų pamiršti, kad džemperiai yra ir ploni, tad tinkami šiltesniems orams. Svarbu, kad jie būtų ilgomis rankovėmis.

Liemenės – tarp džemperio ir striukės

Vasarą kartais reikalingas toks rūbas, kad būtų šiltas, tačiau nevaržytų judesių ir būtų pakankamai patogus greitai keičiantis orui. Toks rūbas neabejotinai yra liemenė. Tai lyg džemperis be rankovių. Klasikinės liemenės, dėvimo po švarku čia nelabai tinka, ne bent nešiojamos verslo rateliuose. Kalba eina apie laisvalaikio liemenes, kurios yra laikomos viršutiniu rūbu.

Liemenės irgi gali būti papuoštos įvairiais užrašais ir logotipais.

Tekstiliniai maišeliai su logotipu

Dar viena populiari vasariška verslo dovana yra tekstiliniai maišeliai. Tai gali būti mažesni medžiaginiai maišeliai, skirti pirkiniams, arba didesni – skirti paplūdimio reikmėms. Abiem atvejais ant jų galima uždėti tam tikrus užrašus ar logotipus.

Spauda ant tekstilės yra pakankamai greita ir nebrangi, be to pakankamai kokybiška, todėl drąsesni užsakovai išbando ir kitus rūbus savo rinkodaros kampanijose. Vis dažniau galima pamatyti ir šortus bei kelnes su logotipais, be to vasarą galima naudoti ir saulės skėčius (nuo paprastų skėčių jie skiriasi tuo, kad pagaminti iš paprastos, o ne vandeniui atsparios medžiagos). Eksperimentuoti galima su daug kuo, tačiau minėtos verslo dovanos yra tikrai populiarios 2024 metų vasarą.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų