Miestietės pakluso širdies balsui

Miestietės pakluso širdies balsui

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Jolita Skukauskaitė antrą vasarą skaičiuoja naujuose namuose Miežiškiuose, jos kolegės Vitos Šiaučiūnaitės gyvenimas vienkiemyje, kur braškes nugraužia stirnos, o rytais pažadina gervių klyksmas, tęsiasi jau 16-iolika metų.

„Nusipirkau nenaują traktoriuką žolei pjauti. Labai nevykusiai. Jį tik sutaiso, vėl sugenda. Dabar vėl neveikia, bet nieko tokio. Miežiškiai yra Bermudų trikampis gerąja prasme. Man čia gyventi fantastiškai gera“, – džiaugiasi Utenoje užaugusi, tikra miestiete buvusi, bet antrą vasarą naujuose namuose Miežiškiuose skaičiuojanti Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Jolita Skukauskaitė.

Prie ūkio darbų besipratinanti J. Skukauskaitė pasakoja Miežiškiuose atradusi ne tik jaukius namus, bet ir neįtikėtinus kaimynus. P. Židonio nuotr.

Jos kolegės Vitos Šiaučiūnaitės gyvenimas vienkiemyje, kur braškes nugraužia stirnos, o rytais pažadina gervių klyksmas, tęsiasi jau 16-iolika metų.

Kaime įsikūrusios menininkės, buvusios miestietės, vienbalsiai tvirtina dar nė karto nepasigailėjusios tokio sprendimo, nors žiemą tenka ir autobusais pavažinėti, ir keletą kilometrų iki namų per pusnis parklampoti.

V. Šiaučiūnaitė scenoje – talentinga aktorė, po spektaklių ir repeticijų – atokaus vienkiemio šeimininkė.P. Židonio nuotr.

Visą straipsnį skaitykite liepos 14 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų