Marių krantinėje – popietė su šiuolaikiniu menu (fotogalerija)

Marių krantinėje – popietė su šiuolaikiniu menu (fotogalerija)

Purškiantis rudeniškas lietus nėra priežastis atsisakyti neįprastos pramogos prie Panevėžio marių. Sekmadienio popietę panevėžiečiai čia rinkosi praleisti laiko su šiuolaikiniu menu. Marių krantinėje išdygusiame kupole vienas kitą keitė menininkų surengti užsiėmimai ir pasirodymai.

Panevėžietė, garsi performansų atlikėja Monika Dirsytė šįkart surengė ne tik performansą, bet ir kūrybines dirbtuves. Šokio teatro „Okarukas“ įkūrėjos Ingos Cholmogorovos, žinomos kūrybiniu slapyvardžiu Sakurako, kurios darbų geografija driekiasi nuo Amsterdamo iki Kiotosolo, spektaklis „Voyager“ Panevėžyje parodytas po trejų metų pertraukos. Muzikinį performansą surengė jaunasis menininkas panevėžietis Aronas Cambolat, praėjusiais metais Panevėžio jaunimo apdovanojimuose įvertintas už meniškumą. Šiuolaikinių šokių programą pristatė šokių studijos „Šokių ir kūrybos erdvė“ bei „Selevy“.

Tai – jau antras spalio sekmadienis, kai atnaujintose Panevėžio miesto erdvėse vyksta menininkų pasirodymai.
Miesto Bendruomenių rūmų organizuojamo ciklo „Panevėžys kviečia“ renginiai šį mėnesį dar numatyti Kultūros ir poilsio parko bei aikštėje prie Liepų alėjos ir Maironio tako sankirtos. Prieš savaitę „Panevėžys kviečia“ rengėjai panevėžiečius buvo sukvietę į Jaunimo sodą, įsiterpusį tarp Marijonų ir A. Jakšto gatvių.

Galerija

Komentarai

  • manau, šokių grupės vadovai pažiūrėję nuotraukas , atsisakys kostiumų. Labai išdarko šokėjų figūras. O kai matosi apatinių kontūrai, tai jau labai neskoninga.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų