Audros pasekmės Vadokliuose. G. Kartano nuotr.

Dėl audros sukeltų nuostolių į draudikus kreipėsi tūkstančiai nukentėjusiųjų

Dėl audros sukeltų nuostolių į draudikus kreipėsi tūkstančiai nukentėjusiųjų

Dėl praėjusią savaitę Lietuvoje fiksuotų audrų, į draudimo bendroves dėl patirtos žalos atlyginimo kreipėsi per 6,2 tūkst. asmenų, nurodo Lietuvos draudikų asociacijos projektų vadovė Ieva Naraškevičiūtė-Kubilė.

Pasak jos, visiems šiems nuostoliams kompensuoti jau rezervuota daugiau kaip 7 mln. eurų.
„Šios dienos duomenimis, draudimo bendrovės jau fiksavo rekordinius tiek užregistruotų žalų atvejų, tiek rezervuotų lėšų joms atlyginti sumų skaičius. Šiandien į draudimo bendroves dėl žalos atlyginimo jau yra kreipęsi apie 6,2 tūkst. klientų, kurių patirtiems nuostoliams kompensuoti jau yra rezervuota virš 7 mln. eurų“, – pirmadienį LRT radijui teigė I. Naraškevičiūtė-Kubilė.
Pasak jos, tai „istoriškai didžiausia vienos audros sukeltų žalų suma“. Iki šiol daugiausiai žalos buvo pridariusi daugiau kaip prieš dešimtmetį vykusi audra.
„Iki šiol tokia didžiausia laikyta 2010 m. rugpjūtį Lietuvoje fiksuota audra, tačiau tada nuostoliai siekė apie 2 mln. eurų“, – nurodė draudikų asociacijos projektų vadovė.
Ppraėjusią savaitę daugelyje Lietuvos regionų kilo audra, liūtys. Audringi orai gyventojų ir verslo įmonių turtui sukėlė daug žalos. Labiausiai nukentėjo Vakarų ir Šiaurės Lietuvos rajonai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų