P. Židonio nuotraukos.

Aukščiausių standartų statybinė įranga – ir Panevėžyje

Aukščiausių standartų statybinė įranga – ir Panevėžyje

Aukštaitijos sostinėje naujausių patalpų duris atvėrė aukščiausius standartus atitinkanti statybų įrangos nuomos galiūnė Ramirent.

Statybinės įrangos nuomos giganto „Ramirent“ Panevėžio filialui persikėlus į naujas patalpas J. Janonio g. 1, naujoves pajus ir klientai, ir darbuotojai.

Operatyvus aptarnavimas, klientų poreikių tenkinimas nuo projektavimo iki įrengimo, pagaliau – didelis dėmesys ekologijai, aplinkos triukšmo mažinimui, darbuotojų kasdienių sąlygų pagerinimui – tikslai, į kuriuos orientuotas „Ramirent“.

Ramirent Baltic AS Vilniaus filialo Panevėžio padalinio vadovas Andrius Skliaustys. P. Židonio nuotr.

Didžiausias asortimentas

„Ramirent“ šiuo metu yra vienintelė nuomos kompanija Lietuvoje, pajėgi klientams pasiūlyti itin didelį asortimentą: klojinius, pastolius, namelius, sunkiąją statybinę techniką, įvairių tipų keltuvus, lengvuosius įrankius, elektros generatorius, kompresorius, šildymo ir matavimo įrangą. Tokia plati įrangos gama apima viską, ko reikia statybų aikštelei įrengti ir dirbti joje.

„Ramirent“ darbuotojai visada pasiruošę klientams suteikti konsultacijas dėl įrangos poreikio, jos panaudojimo galimybių, o esant reikalui, gali aprūpinti pastoliais: suprojektuoti, ir juos sumontuoti. Dėl klientų patogumo visa reikalinga įranga gali būti pristatyta tiesiai į statybų aikštelę. Panevėžyje naujose patalpose įsikūrusio „Ramirent“ filialo nuomos asortimentas pritaikytas ne tik statybų sektoriaus įmonėms. Taip pat atsižvelgta į pramonės įmonių, landšafto tvarkytojų ar tiesiog savo namus remontuojančių žmonių poreikius. Netgi tuo atveju, jei klientas Panevėžio padalinyje neras jam reikalingos įrangos, įmonė pasiruošusi ją pristatyti jau kitos dienos rytą iš bet kurio kito savo padalinio Lietuvoje. „Ramirent“ specialistai taip pat tarpininkauja užsakant ir statybų priežiūros paslaugas.

Nuomą rinktis verta

Vykdant statybos darbus, kiekvienam jų etapui reikalinga daug skirtingos įrangos. O dėl Lietuvoje ryškaus metų laikų sezoniškumo kai kurie darbai galimi tik tam tikru laiku. Šie ir dar daugelis kitų faktorių lemia, kad skirtingiems objektams reikalinga specifinė technika. Turint nuosavą menką technikos asortimentą, tampa sudėtinga jį tinkamai išnaudoti.

Išeitis iš tokios situacijos – statybos procesą palengvinanti ir paspartinanti statybinės įrangos nuoma. Pasinaudojęs tokia galimybe, klientas visada gauna tinkamai paruoštą, prižiūrėtą, modernią įrangą, o svarbiausia – užtikrinamas saugus darbas, nes „Ramirent“ įranga atitinka visus saugos reikalavimus. Kartu tai ir taupus būdas pasinaudoti aukštos kokybės įrenginiais, mat už jų nuomą išlaidos skaičiuojamos tik tuo metu, kai jie naudojami.

Klientai papildomų rūpesčių neturi netgi įvykus netikėtiems nuomojamos įrangos gedimams, nes jais visada pasirūpina „Ramirent“ komanda. O nuostolių dėl netyčinio sugadinimo klientui padės išvengti galimybė papildomai apdrausti įrangą „Ramirisk“ draudimu.

Taigi, pasinaudojęs „Ramirent“ paslaugomis, statytojas gali rūpintis savo tiesioginiu darbu, neeikvoti brangių organizacinių resursų technikos parkui valdyti.

Senbuviai Panevėžyje

„Ramirent“ Panevėžio padalinys pirmą kartą duris atvėrė dar 2004-aisiais. Tuo metu tai buvo vienas iš nedaugelio mieste veikiančių įrangos nuomos punktų. Persikraustymas į naujas patalpas J. Janonio g. 1 bus jau 4-asis padalinio perkėlimas. Įmonė yra pasirinkusi nuolatinio tobulėjimo kelią, todėl naujos patalpos atsirado ne dėl ploto trūkumo, bet siekiant užtikrinti įmonės pasirinktus aukščiausius paslaugų kokybės standartus.

Naujosios patalpos J. Janonio gatvėje bus labiau matomos klientams, ekspozicijos išdėstymas taps patogesnis. Besinuomojantiems sunkiąją techniką bus užtikrinamas patogesnis jos išdavimas. Kaip ir iki šiol, taip ir naujose patalpose klientų visada lauks karšta kava, maloni atmosfera ir profesionalūs konsultantai, pasiruošę padėti ir aptarnauti su šypsena. Naujoji vieta patogi ir ieškantiesiems statybinės įrangos: greta įsikūrusi ūkinių prekių parduotuvė „Lytagra“, įrankių prekybininkai „Gitana“.

     Apie įmonę

„Ramirent“ yra didžiausia statybinės įrangos nuomos kompanija Baltijos šalyse. Bendrovė turi 41 nuomos padalinį Baltijos šalyse, įskaitant 17 padalinių visoje Lietuvoje. Savo veiklą Lietuvoje „Ramirent“ pradėjo 1999 m.

„Ramirent“ nuomoja aukščiausios kokybės įrankius ir statybos įrangą, taip pat atlieka įrengimo, transportavimo, projektavimo, konsultavimo ir kitas paslaugas.

Pastaraisiais metais, atnaujinant nuomojamos įrangos asortimentą, sena technika keičiama į akumuliatorinę, tyliau dirbančią ir draugišką gamtai. „Ramirent Baltic AS“ priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį įrangos nuomos kompanijai pasaulyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų