Su partneriu Panevėžyje išsiskyrė piktuoju

Su partneriu Panevėžyje išsiskyrė piktuoju

Bendrovė „Varle“, valdanti prekybos centrą internete „Varle.lt“ pareiškė nutraukusi sutartį su vienu franšizės partneriu Panevėžyje – bendrove „Baltų tinklo prekyba“.

Penkioliktus metus veikiančiai bendrovei „Varle“ priklauso el. parduotuvė „Varle.lt“, o 19-iolika fizinių parduotuvių skirtinguose miestuose yra valdomos partnerių pagal franšizės sutartis.
„Rasti patikimą verslo partnerį sunku, tačiau dar skaudžiau, kai po daugelio metų sėkmingo bendradarbiavimo jis grubiai pažeidžia sutarties sąlygas, paveda ne tik mus, bet ir mūsų klientus. Gaila, kai tenka nutraukti bendradarbiavimą, prasidėjusį 2016 metais ir atsisveikinti su buvusiu franšizės partneriu dėl skolų ir įsipareigojimų nevykdymų mūsų klientams.
Atsiprašome savo klientų, kurie dėl buvusio franšizės partnerio kaltės laiku negavo užsakytų prekių ar patyrė kitų nepatogumų. Su klientais bendraujame, prekes pristatysime ir nuostolius kompensuosime iš savo lėšų“, – teigė „Varlė.lt“ įkūrėjas ir savininkas Marius Butauskas.
Prekybos centras internete taip pat praneša ieškantis naujo patikimo verslo partnerio Panevėžyje.
„Verslo partnerius kruopščiai atsirenkame. Mūsų franšizės partneriais gali tapti tik prekybininkai, jau turintys prekybos patirties. Įmonė kandidatė yra vertinama pagal kompetencijas, istoriją ir finansinius duomenis. „Varle“ franšizė yra galima tuose rajonuose, kur dar nėra „Varle“ parduotuvės“, – teigia M. Butauskas.
Įsipareigojimų nevykdymu apkaltintos bendrovės „Baltų tinklo prekyba“ pozicijos išgirsti nepavyko.
Įmonės viešai skelbiami telefonai – ir laidiniai, ir mobilieji – išjungti.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų