Organizatorių nuotr.

„Stilius ir Skonis“ mugė Panevėžyje suvienys kūrėjus ir prekybininkus iš visos Lietuvos

„Stilius ir Skonis“ mugė Panevėžyje suvienys kūrėjus ir prekybininkus iš visos Lietuvos

Vasario 18 dieną visus Panevėžio miesto gyventojus ir miesto svečius sukvies tradicija tapusi „Stilius ir Skonis“ mugė „Kalnapilio arenoje“! Tai pirmoji tokia mugė šiemet organizuojama Panevėžyje!

Visi stiliui ir gurmaniškam skoniui prijaučiantys žmonės bus maloniai nustebinti mugės prekybininkų, kurie paruošė ir mugėje pasiūlys įsigyti stiliaus akcentų, namų dekoro elementų, sveikatinimosi priemonių, užburiančio skonio užkandžių ir gėrimų. „Stilius ir Skonis“ mugėje rasite išties platų pasirinkimą kosmetikos, grožio ir kūno priežiūros priemonių, Lietuvos kūrėjų rankų darbo mados prekių – drabužių, papuošalų, aksesuarų, namų aplinkai skirtų interjero detalių ir namų kvapų… Kokia gi skonio mugė be silpnųjų Lietuvos bravoro gėrimų, medaus ir jo gaminių, tradicinės naminės duonos, sūrio ir vytintos mėsos gaminių…

Turiningai praleistas sekmadienis garantuotas! Mugės dalyviai visada maloniai dalinasi įvairiais receptais, žolelių galių paslaptimis, suteikia galimybę paragauti dar neatrastų skonių ar pasimatuoti išsvajotą suknelę.

Nepraleiskite progos apsilankyti „Stilius ir Skonis“ mugėje vasario 18 dieną, nuo 10 iki 16 val., „Kalnapilio arenoje“.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų