Priemonė kuri yra būtina kiekvienos poros miegamajame

Priemonė kuri yra būtina kiekvienos poros miegamajame

Lubrikantas yra viena paprasčiausių ir geriausių priemonių jūsų miegamajame, dėl kurios seksas gali tapti malonesnis, saugesnis ir ilgiau trunkantis. Be to, lubrikantų būna įvairių skonių, tekstūrų ir suteikiančių įvairių pojūčių. Naudojant įvairiausius lubrikantus intymus gyvenimas yra įdomesnis, žaismingesnis. Taip pat, šios priemonės dažnai yra būtinos moterims dėl hormoninių pokyčių, susijusių su nėštumu, maitinimu krūtimi ar stresu.

Kokie yra lubrikantai ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

  • Vandens pagrindo lubrikantas yra saugiausias pasirinkimas. Jį galima naudoti visiems intymaus gyvenimo poreikiams: vaginaliniam seksui, masturbacijai bei naudojant įvairius sekso žaislus. Labai svarbu tai, kad vandens pagrindo lubrikantai idealiai tinka žmonėms, kurių oda yra jautri ar dažnai sudirgsta. Be to, šiuos lubrikantus galima naudoti kartu su prezervatyvais, taip pat,  juos labai lengva išvalyti iš patalynės ar drabužių, jie nepalieka dėmių. Vis dėlto vandens pagrindo lubrikantai turi tam tikrų trūkumų. Jie nėra tinkami intymiems žaidimams vandenyje ar seksui duše, nes paprasčiausiai nusiplauna. Taip pat, vandens pagrindo lubrikantai būna lipnūs, todėl juos reikia dažnai naudoti ir tepti iš naujo. Taigi, jei planuojate užsiimti intymiais žaidimais visą naktį, geriau reikėtų pasirinkti kitokį lubrikantą.

 

  • Silikono pagrindo lubrikantas yra slidesnis bei ilgiau išlieka. Šio lubrikanto reikia naudoti mažiau, o pakartotinai tepti reikia rečiau. Silikono pagrindo lubrikantai taip pat puikiai tinka seksui duše, nes taip lengvai nenusiplauna kaip vandens pagrindo lubrikantas. Kai kuriuos silikono pagrindo lubrikantus nuplauti gali  būti  šiek tiek varginantis darbas. Kartais silikono pagrindo lubrikantai gali sutepti patalynę ar drabužius. Taip pat, silikono pagrindo lubrikantų negalima naudoti su silikoniniais sekso žaislais, nes laikui einant gali suardyti gumą. Žinoma, tai nereiškia, kad visi sekso žaislai negali būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantais, kadangi yra žaislų, pagamintų iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, stiklo ir plieno ir pan.

 

  • Aliejaus pagrindo lubrikantai taip pat suteikia slidumo pojūtį, kuris išlieka ilgiau nei vandens pagrindo lubrikantas. Šie lubrikantai idealiai tinka masturbacijai (rankomis arba žaislais), seksui be apsaugos priemonių bei intymiems žaidimams vandenyje. Be to, aliejaus pagrindo lubrikantai gali būti naudojami jaudinančiam masažui.

Būtina paminėti, kad aliejaus pagrindo lubrikantų (arba bet kokių kitų aliejinių produktų, tokių kaip vazelinas ir pan.) negalima naudoti su lateksiniais prezervatyvais, nes jie gali ištirpdyti patį lateksą ir dėl to latekso prezervatyvai gali plyšti. Lateksinių sekso žaislų irgi nereikėtų naudoti su aliejiniais lubrikantais. Dar vienas aliejaus pagrindo lubrikantų trūkumas yra tas, kad juos gali būti sunkiau išvalyti iš patalynės, drabužių ar nuo kūno.

  • Kvepiantys, šildantys ar dilgčiojantys lubrikantai – tai priemonės, kurios suteikia papildomų potyrių sekso metu.

Ką reikėtų dar žinoti prieš įsigyjant lubrikantą?

Prieš įsigyjant jums tinkamiausią lubrikantą, reikėtų prisiminti, jog geriausia yra vengti bet kokio lubrikanto, kurio sudėtyje yra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, cukraus, eterinių aliejų, papildomų priedų ar glicerino. Tai ingredientai, kurie gali dirginti ar net sukelti alergiją. Taip pat, būtina paminėti, jog jei pirmą kartą naudosite lubrikantą, kai kurios papildomos savybės, tokios kaip „šildantis“ ar „dilgčiojantis“, gali būti intensyvesnės nei tikitės. Būtinai pasidomėkite sudedamosiomis dalimis, internete galite rasti įvairiausių lubrikantų atsiliepimų. Sekso prekių parduotuvės internete siūlo ne tik platų lubrikantų asortimentą (https://www.cupid.lt/lubrikantai.html), bet ir su malonumu patars jums, jei kils klausimų renkantis juos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų