P. Židonio nuotr.

Paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms gulantis į ligoninę nereikės atlikti testo

Paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms gulantis į ligoninę nereikės atlikti testo

Paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms gulantis į ligoninę nebus privaloma atlikti testo dėl koronaviruso, išskyrus atvejus kai tokią tvarką nustatys pati gydymo įstaiga, nurodo antradienį išplatintame Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime.

„Nuo šiol COVID-19 persirgę ir pasiskiepiję pacientai, atvykstantys į gydymo įstaigas dėl skubiosios pagalbos, gimdymui, planiniam gydymui stacionare, taip pat dienos stacionaro ir dienos chirurgijos paslaugoms, guldomi į slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninę ar apgyvendinami socialinės globos įstaigoje, taip pat kai yra perkeliami iš vienos asmens sveikatos priežiūros įstaigos į kitą, neprivalės atlikti COVID-19 tyrimo PGR metodu“, – nurodoma pranešime.

Vis dėlto, anot ministerijos, tokį reikalavimą galės nustatyti kiekvienos gydymo įstaigos vadovas, nes „būtent jis atsako už tos įstaigos darbo organizavimą ir infekcijų kontrolės priemones“.

Naujoji tvarka įsigaliojo antradienį. Iki šiol ji galiojo pacientams, vykstantiems dėl medicininės reabilitacijos bei stacionarinės psichosocialinės reabilitacijos paslaugų.

Komentarai

  • Idomiai cia gaunasi paskiepiti serga ne taip jau retai bet va jiems testo nereiks atlikti

  • Kaip sakė vienas gydytojas skiepai valdžiai o testas kad apsaugoti med.personalą .Ką šneka idijotų vakdžia tai dar neviskas.Testo vistiek reikės .

  • Eikite nac@ui su savo skiepais ir asiolų pasais!!!!

  • O kas nesirgo yra ir tokiu ka tiems daryt

    • Atsakyti
  • Debilizmui ribu nera paskiepiti taip pat gali buti viruso nesiotojai bet jiems testu nereikia taip valdzia atsidekoja kad davete peti uz laisve

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų