Panevėžį pasiekė maisto ir virtuvės atliekų surinkimo konteineriai

Panevėžį pasiekė maisto ir virtuvės atliekų surinkimo konteineriai

Akylesni panevėžiečiai jau pastebėjo, kad „Panevėžio specialus autotransportas“ pradėjo pirmuosius maisto ir virtuvės atliekų konteinerių išstatymo darbus kolektyvinio naudojimo komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelėse.

Pirmieji maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimo konteineriai šiandien pasiekė Artojų g., Beržų/Lakštingalų g., G. Petkevičaitės-Bitės g., J. Zikaro g., J. Tilvyčio, Kniaudiškių g., Molainių g., Nemuno g., Projektuotojų g., Ramygalos g., Seinių g., K. Paltaroko g., Žvaigždžių g. kolektyvinio naudojimo konteinerių aikšteles.

Gyventojai, kurių kolektyvinio naudojimo komunalinių atliekų surinkimo aikštelėse jau yra pastatyti maisto ir virtuvės atliekų surinkimo konteineriai, gali pradėti jais naudotis.

Šių konteinerių aptarnavimas planuojamas nuo gegužės 1 d.

Rūšiuoti maisto ir virtuvės atliekas panevėžiečiai gali naudodamiesi daugiabučių namų gyventojams išdalytais kibirėliais – tai tik viena iš galimų maisto ir virtuvės atliekų rinkimo priemonių. Šioms atliekoms į kibirėlį sudėti tinka visi maišeliai, naudojami buityje.

Maisto atliekose neturi būti skysčių. Svarbiausia, kad tokios atliekos po jų atskyrimo būtų sandariai užrištos maišelyje ir išmetamos į šioms atliekoms skirtus maisto ir virtuvės atliekų konteinerius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų