Pažangios treniruotės sporto klubuose

Pažangios treniruotės sporto klubuose

Pradėjus treniruotis vieniems, dažnai neišvengiama vienų ar kitų traumų, pilnai neišnaudojamos turimos fizinės galimybės. Treniruojantis sporto klubuose su treneriu viskas visai kitaip, vyksta daug efektyviau ir patikimiau. Visai nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar ne – rasite sau tinkamų galimybių laisvai pasirinkdami treniruočių sudėtingumo lygį ir sau patogų laiką.

Toliau šiame straipsnyje yra aprašomos treniruočių ir sveikatingumo galimybės, kurias rasite sporto klubuose. Nepraleiskite progos pasinaudoti jomis ir dar sparčiau bei užtikrinčiau judėti pirmyn!

Darbas su patyrusiais treneriais

Treniruotės vyksta grupėse, arba individualiai. Pirmasis variantas parankesnis tiems, kurie nori tiesiog išmokti geriau sportuoti, taisyklingiau atlikti pratimus, sužinoti daugiau apie savo fizines galimybes ir tinkama linkme jas vystyti. Tai motyvacijos šaltinis palaikyti užsibrėžtą tikslą ir nesustoti.

Grupinėse treniruotėse taip pat galite treniruotis ir kartu su draugais. Reikia tik išsirinkti sau tinkamą treniruočių laiką ir sudėtingumo lygį. Grupės buriamos nuolatos ir treniruotės vyksta kelis kartus per savaitę, skirtingomis dienomis.

Antrasis minėtas treniruočių variantas – tiems, kurie nori veikti pagal individualiai sudarytą fizinio tobulėjimo planą. Kaip tai vyksta? Patyręs treneris dirba pilnai skirdamas Jums visą savo dėmesį. Įvertinami Jūsų lūkesčiai, fizinės galimybės, stipriosios ir silpnosios pusės. Stipriosios pusės vystomos, o silpnąsias padedama įveikti laikantis parinkto treniruočių režimo. Šitokiu būdu galima visiškai išvengti traumų ir be galo užtikrintai judėti pirmyn.

Poilsio erdvės ir treniruotės baseine

Sporto klube rasite ne vien tiktai erdvias treniruočių sales ir užsiėmimus su treneriais, bet ir baseiną, poilsio zonas su pirtimis. Plaukimas – tai viena geriausių sporto šakų, kuri prieinama kone visiems. Plaukimo treniruotes veda patyrę treneriai, jos vyksta ir suaugusiems, ir vaikams. Pasportavus turbūt norėsis pailsėti, ką padaryti galėsite atsipalaiduodami skirtingų rūšių pirtyse, ar tiesiog burbulinėje vonioje.

Metas pasirūpinti savo sveikata ir paversti mankštas kasdienybe! Atraskite daug puikių sporto klubų galimybių sau palankiu metu gera kaina.

Daugiau apie treniruotes ir sporto klubų veiklą sužinosite: https://www.impuls.lt/

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų