Vyr. gydytoja Sigita Skaržauskienė

Socialinis projektas „Dovanojame šypseną“: Baltijos implantologijos centras vienam laimingajam padovanos šypseną

Socialinis projektas „Dovanojame šypseną“: Baltijos implantologijos centras vienam laimingajam padovanos šypseną

Netekus visų ar daugumos dantų – dažniausias ir pigiausias jų atkūrimo metodas yra išimamos plokštelės. Deja, jos dažnam sukelia nepatogumus kramtant, juda kalbant ir net juokiantis. Su dantų netekimo problema susiduria vis jaunesni pacientai.

Padėti gali vienas moderniausių metodų – žandikaulio atkūrimas keturiais implantais. Į žandikaulį įsukami keturi implantai ir prie jų tvirtinamas neišimamas dantų protezas. Su juo pacientas jaučiasi kaip su savais dantimis.

Baltijos implantologijos centro specialistai, suprasdami sveikų ir gražių dantų reikšmę žmogaus pasitikėjimui savimi ir patogiam gyvenimui, nori padovanoti šypsena vienam laimingajam ir kviečia dalyvauti socialiniame projekte „Dovanojame šypseną“. Patyrę specialistai dovanos kramtymo funkciją ir estetinę išvaizdą – atkurs visą žandikaulį įsriegdami keturis implantus.

Nori sugrąžinti pasitikėjimą savimi ir gerinti gyvenimo kokybę

Anot Baltijos implantologijos centro vyriausiosios gydytojos Sigitos Skaržauskienės, tokio projekto idėja kilo matant, kiek daug pacientų kenčia dėl dantų netekimo ir dėl to kylančių komplikacijų.

„Šypsena – labai svarbi gyvenimo dalis, todėl norisi žmogui pagelbėti. Graži šypsena gali padėti atgauti pasitikėjimą savimi ir pagerinti gyvenimo kokybę. Deja, ne visi gali sau leisti turėti gražius dantis. Todėl norime padovanoti tokią dovaną pacientui, kuriam to tikrai reikia.

Konkursas orientuotas į netekusiuosius daugelio ar visų dantų

Gydytoja džiaugėsi, kad vos paskelbus konkursą į elektroninį paštą ėmė plūsti anketos.

Taigi, jeigu esate tas, kuris ypač kompleksuojate dėl savo dantų būklės, jei tai trukdo kasdienybėje ar net užkerta kelią visaverčiam bendravimui, karjerai ar kokybiškam socialiniam gyvenimui – tada pildykite dalyvio anketą ir registruokitės projektui! Galbūt būsite tas laimingasis, kuriam klinikos geriausi specialistai suteiks naują šypseną.

KONKURSO SĄLYGOS:

1. Užpildykite dalyvio anketą.
2. Prie anketos prisekite savo šypsenos nuotrauką.
3. Anketos laukiamos iki kovo 31 dienos. Atrinktus dalyvius gydytojai kvies apžiūrai balandžio 22 dieną. Būtent klinikos konkurso komisija išrinks tą, kuris, jų nuomone, bus verčiausias naujos, gražios šypsenos.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas:
 tel. +370 651 75555 ir el. paštu projektas@baltijosic.lt.

https://www.baltijosic.lt/socialinis-projektas/

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų