Panevėžio maratone iškovoti aukso medaliai

Šeštadienį Panevėžyje vyko tradicinis „Panevėžio maratonas 2023“, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Trenerio Vidmanto Urbono auklėtinė Vilgustė Gustaitytė 5 km distanciją įveikė per 19 minučių ir 26 sekundes ir daugiau kaip minute pagerino savo asmeninį rekordą. Ji šioje distancijoje moterų tarpe iškovojo pirmąją vietą.
„Galiu tik pasidžiaugti savo auklėtinės rezultatais. Bėgimas buvo jos silpnoji pusė, bet dabar matau, kad pažanga yra ir sezone tikėsimės pergalių“, – sakė treneris V. Urbonas.
Taip pat „Panevėžio maratono“ varžybose dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Zablockytė, kuri 21 km distanciją moterų tarpe įveikė pirma ir iškovojo aukso medalį.
„Panevėžio maratoną 2023“ organizavo VšĮ „Naujieji projektai“ ir Triatlono ir sveikatingumo klubas ,,Darna“. Varžybų dalyviai bėgo 42, 21, 10 ir 5 kilometrus.