Orų prognozė. Artėja tikrosios Kalėdos

Orų prognozė. Artėja tikrosios Kalėdos

Optimistai, laukdami artėjančių švenčių ir pažvelgę į ateinančios savaitės orų prognozę džiaugiasi – žadamas ir šaltis, ir sniegas. Pesimistai irgi nepraranda vilties manydami, jog prognozė tokiam laikotarpiui tas pats, kaip Kalėdų stebuklas – visi tiki, nors niekas nematė.

Kaip bus iš tikro – pamatysime pradėję ateinančio savaitgalio švenčių maratoną. Tačiau visi mėgstame meteorologines prognozes. Vieni todėl, kad yra dėl ko paburbėti – „sakiau, kad jie niekada neatspėja“. Kiti – kad galėtų pasiruošti ir nenustebtų iš ryto pamatę sniego pusnis bei minus 15 ar dar žemesnę temperatūrą lauko termometre.

Remiantis prognoze, ateinantis savaitė prasidės sniegu. Įvairiais pavidalais: apdraba, snygiu, pūga, o pajūryje – šlapdriba. Temperatūra ne tik, kad nekils virš nulio, o pamažu, bet užtikrintai po laipsnį kitą kris žemyn. Jeigu sniego iš dangaus nuo savaitės vidurio nebesitikima, tai kol kas šiais metais dar nematytų žemų temperatūros reikšmių turėtume sulaukti. Iki savaitės pabaigos naktimis gali būti ir -13 laipsnių.  Dienomis mažesnio minuso nejausime – žvarbus stiprokas vėjas -5 laipsnių oro temperatūrą lengvai pavers minus 10-ties jutimine. Ką gi – Kalėdos ne rudens, o žiemos šventė.

O jeigu minutėlei patikėtume dar tolimesnėmis, jau antrosios Kalėdų dienos prognozėmis, tai pamatytume naktimis  -20, o gal ir daugiau laipsnių žemiau nulio.

Komentarai

  • Dabar orus nuspeja labai tiksliai .aciu jums

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų