P. Židonio nuotr.

Nusivylę savais, įdarbintų ir pabėgėlius

Nusivylę savais, įdarbintų ir pabėgėlius

Lietuvoje darbuotojų sunkiai berandantys darbdaviai džiaugiasi, kad nuo pavasario įsigaliojusi nauja užsieniečių įdarbinimo tvarka leidžia greičiau iš svetur atsivežti darbo jėgos.

Nors nežinomybė dėl pandemijos vis dar tam kiša koją, verslininkų sienos nestabdo. Jie įdarbintų ir pabėgėlius.

Panevėžyje statybos darbais užsiimanti įmonė „Laikta“ dar pernai turėjo aštuonis darbininkus iš Ukrainos. Vieni jų buvo naujokai ir darbavosi pirmus metus, kiti Aukštaitijos sostinėje skaičiavo jau trečiuosius.

Net šešis užsieniečius šiuo metu įdarbinęs ir Panevėžio viešbutis „Romantic“. Jo vadovė Dovilė Šipelienė sako, kad dalis lietuvių – savigarbos neturintys tinginiai, išlepinti pašalpų.

„Turime darbuotojų iš Baltarusijos, Filipinų. Pas mus dirbo žmonės iš Ukrainos, Tailando, Kombodžos. Dabar vėl laukiame dviejų masažuotojų iš Filipinų ir viešbučio darbuotojo iš Indijos“, – užsieniečių pajėgas vardija D. Šipelienė.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 4 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Juokaujat? Jie nenori darbo! Jie nori gero gyvenimo nedirbant, tinginiai jie 😀

  • visokiu ir pas juos yra zmoniu.tinginiu ir mes turim, daug laisvu vaikstinejasi.

  • Nu baikit apie tas pašalpas rašyti iš jo pragyventi neįmanoma. Pone manau atitrūkusi nuo realybės ar domėjosi kokio dydžio ta pašalpa ir kiek laiko ji mokama.

  • Uzduoti noriu kita klausima tiems darbdaviams, kurie neranda darbuotoju- KIEK RUOSIATES MOKETI DARBININKUI? Ar darbuotojas, dirbantis Jums darbdaviai, turi lenkti nugara ir gala su galu vos vos sudurti? Tie, kurie i savo darbuotoja ziuri, kaip i zmogu, vertybe uzdirbancia pelna, pas tuos ir darbuotoju netruksta. Va, tokios ir yra tokeles…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų