P. Židonio nuotr.

Linkėjimą negrįžti iš karo nurašė šelmystei

Linkėjimą negrįžti iš karo nurašė šelmystei

Į kariaujančią Ukrainą paramą vežiojančiam ir šįkart Panevėžio rajono Savivaldybės komandiruotam Tarybos nariui, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Algimantui Birbilui palinkėta nebegrįžti iš karo zonos.

Tokį makabrišką palinkėjimą išrėžęs rajono Tarybos opozicijos atstovas, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys, buvęs seimūnas Petras Nevulis teisinasi lengvai pajuokavęs ir stebisi, kad nebuvo suprastas.

Nevykęs P. Nevulio pokštas nuskambėjo Panevėžio rajono Tarybos Kaimo, sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdyje svarstant klausimą dėl A. Birbilo komandiruotės į Ukrainą.

Lapkričio antrą savaitę Panevėžio rajono savivaldybės partneriui Ukrainoje Radechivo miestui bus vežama humanitarinė siunta. Ją nugabenti patikėta valstiečiui A. Birbilui, jau ne kartą tiesusiam pagalbos ranką kariaujančios Ukrainos žmonėms.

Kadangi Tarybos narys šįkart vyks ne privačiai, bet kaip oficialus asmuo, jo komandiruotei apmokėti Savivaldybė skiria 212 eurų, o šiai išvykai reikalingas Tarybos narių pritarimas.

Komiteto posėdyje politikams išklausius šią Savivaldybės administracijos darbuotojos pateiktą informaciją, vienintelis P. Nevulis įžvelgė reikalą pasisakyti.

„Nebijo jis ten važiuot“, – sukrizeno politikas.

Administracijos atstovė paaiškino, kad A. Birbilas į karo zoną vyksta nebe pirmą kartą, taigi, turi tokios patirties.

„Jisai ne pirmą kartą vyksta? Tegul važiuoja! Gal negrįš, valstiečių mažiau bus“, – kvatodamas ranka numojo P. Nevulis.

Visą straipsnį skaitykite spalio 27 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų