Karščiavimo klinika – ir Panevėžyje

Karščiavimo klinika – ir Panevėžyje

Jau šį penktadienį planuojamas karščiavimo klinikos startas Panevėžyje. Šiomis dienomis vyksta intensyvus bendravimas su privačiomis sveikatos priežiūros klinikomis, siekiant kuo greičiau užbaigti visus organizacinius darbus.

Karščiavimo klinika steigiama adresu Jakšto g. 4 B, jos koordinatoriumi paskirtas Panevėžio miesto poliklinikos direktorius K. Valantinas.

Pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus, į karščiavimo kliniką galės atvykti 18-60 metų amžiaus Panevėžio miesto bei rajono gyventojai, gavę elektroninį siuntimą iš savo šeimos gydytojo ir pajutę bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų (kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą) bei karščiuojantys – temperatūra 37,8⁰ C ir daugiau.

Atvykus į karščiavimo kliniką, pirmiausiai bus matuojama temperatūra, atliekamas bendras kraujo, CRB reaktyvinio baltymo bei krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimai. Taip pat paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronaviruso infekcijos.

Planuojama, kad klinikos veiks darbo dienomis nuo 8 iki 20 val., tačiau įvertinus srautus ir galimą jų augimą, jos galėtų veikti ir savaitgaliais.

Komentarai

 • kaip suprantu,žmonės virš 60m.gali nebemokėt jokių mokesčių,ypač PSD,nes jie ,,nurašyti“

  • Na tie kas virs 60 yra jau dabar tikrinami mobiliuose koronanviruso patikros punktuose. Giminaite beveik septyniasdesimt pries pora dienu atliko testa, jaunesnieji neturejo kur kreiptis iki siol.

 • man 68 metai,dirbu dviejose darbovietėse ir du kartus moku PSD ?! Ar normalioj valstybėj taip turi būti?

  • Būkit tik pensininku ( pagal metus jau galite) ir nereikės mokėti, bet jei dirbat, tai ir atskaičiuoja.

 • Kam virš 60 metų galite nebemokėti jokių mokesčių, gi matote patys, kad nebeturite teisių kreiptis pagalbos ligos atveju. Tai gal ir pensija priklausė jau nuo 60-ies metų , tik išgudravo, pritaikė atrodo vokišką modėlį ir pritaikė lietuviams ….KOKS APSURDAS ŽMONES SKIRSTYTI LIGOS AKIVAIZDOJE….!!!!

  • Kam virš 60 metų – tas gi tiriamas punktuose! Pas tą greitoji važiuoja eksta tvarka!
   Bambėjimo amžiun įkopei??????????????????????

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų