Išsigandę gripo iššlavė vakcinas

Išsigandę gripo iššlavė vakcinas

Panevėžio medikai stveriasi už galvų: šiam sezonui gauta pirmoji gripo vakcinų partija išgaravo vos per kelias dienas ir į duris besibeldžiantiems pacientams nebeturi ko pasiūlyti. Neliko netgi mokamų.

COVID-19 išgąsdinti europiečiai šiemet kaip niekada rimtai ruošiasi ir gripo atakai – nuo komplikacijų galintys apsaugoti skiepai visose ES šalyse šluote šluojami.

Lietuvoje pirmieji gripo atvejai fiksuojami jau nuo rugsėjo pabaigos. Praėjusią savaitę gripu šalyje susirgo šeši asmenys, vienas jų – Panevėžio mieste. Baimindamiesi grėsmingų ligų – gripo ir COVID-19 – derinio šįmet suskubo skiepytis net ir tie, kurie iki šiol į tokią prevenciją numodavo ranka.

Panevėžio miesto poliklinikoje jau kurį laiką netyla telefonai dėl prašomos gripo vakcinos. Panevėžiečiai ieško tiek nemokamų skiepų, tiek ir už pinigus. Tačiau visi sulaukia to paties atsakymo: nėra.

„Iki spalio 16-osios turėjome gauti likusią užsakytų nemokamų vakcinų dalį, bet nieko taip ir nesulaukėme. Skambinomės, teiravomės, kol kas neaišku, kada ją gausime“, – teigė Panevėžio miesto poliklinikos direktorius Karolis Valantinas.

Visą straipsnį skaitykite spalio 21 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Jeigu būtų gudrūs ūkiški vadovai, tai gripo vakcinas pasiūlytų visada mokamas, ,sakykim 5 eur.. žmonės susimokėtų ir nebūtų blato .Dabar mokama 17 eur, ir nemokama .Durnių valdžia. Žinoma visi norės nemokamos .Greičiau tie valstiečiai -neišmanėliai nueitų nuo valdžios, gal moterys valstybei vadovaus geriau.

  • Dabartiniai Valdantieji Valstybę valdo sumaniai ir įžvalgiai. Per visą Nepriklausomybės Valstybės valdymo laikotarpį nei Valdantieji, nei Prezidentai nebuvo atsigręžę į pačius socialiai pažeidžiamiausius Lietuvos valstybės piliečius pensininkus ir vaikus . Tai padarė tik dabartiniai Valdantieji už ką esame didžiai dėkingi ir linkime sėkmės!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų