Fenomenalieji „Gelbėtojai“: priklausomybės, skandalai ir nutrūkę santykiai

Fenomenalieji „Gelbėtojai“: priklausomybės, skandalai ir nutrūkę santykiai

Populiariausias visų laikų serialas „Gelbėtojai“ karaliavo televizijos ekranuose gerą dešimtmetį ir kaipmat pateko į Gineso rekordų knygą kaip visų laikų žiūrimiausias televizijos serialas – kiekvieną savaitę jį pasižiūrėdavo 1,1 mlrd. žmonių bemaž 200 pasaulio šalių. Jis išverstas į 48 kalbas ir buvo rodytas visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą.

Saulėtuose Kalifornijos paplūdimiuose nuolat pilna žmonių, o juos visuomet stebi budri gelbėtojų komanda – atsidavę savo darbui, bebaimiai, pasiaukojantys, sportiški ir itin patrauklūs, įdegusius kūnus pridengę raudonais maudymosi kostiumėliais. Jie gelbsti ne tik skęstančius vaikus, šunis, bet ir porų santykius, moka apsiginti nuo puolančių ryklių ir nesutrinka net per žemės drebėjimus. Nuo pirmosios kultinio serialo „Gelbėtojai“ serijos, parodytos 1989 m., prabėgo jau trys dešimtmečiai, tačiau jame nusifilmavę ir tikromis žvaigždėmis tapę aktoriai vis dar nepraradę populiarumo.

Reikia pripažinti, kad šie aktoriai, nors ir peržengę 50-mečio slenkstį, šiandien lygiai taip pat galėtų įsisprausti į raudonąjį bikinį ar glaudes ir žavėti paplūdimyje besiilsinčius poilsiautojus. Kaip susiklostė šių visiems puikiai pažįstamų herojų gyvenimas?

Mičas Bakenonas (Deividas Haselhofas)

Kadaise moterų akis traukė tvirtai sudėtas, netrukus 67-ąjį gimtadienį švęsiantis Deividas Haselhofas. Tačiau net sulaukęs garbingo amžiaus aktorius nenustoja skleisti charizmos – dažnai dalyvauja įvairiose televizijos laidose, pramogų pasaulio renginiuose, netgi tapo dainininku.

Deividas, atlikęs pagrindinį gelbėtojo Mičo Bakenono vaidmenį, buvo laikomas visų merginų bei moterų svajone. Bebaimis gelbėtojas, rizikuodamas savo gyvybe, nerdavo į didžiausias ir pavojingiausias bangas. Įdomumo dėlei reikėtų paminėti, jog seriale išgarsėjęs aktorius vėliau prisipažino, kad vandens… bijo! Jis pasakojo, jos nemėgsta maudytis, plaukioti ir apskritai kiek įmanoma vengia vandens.

Malibu paplūdimyje vykusios dramos prie ekranų prikaustydavo milijonus žiūrovų iš viso pasaulio. Tiesa, dramos Deivido Haselhofo neaplenkė ir realiame gyvenime – po šlovės „gelbėtojas“ ilgą laiką kovojo su priklausomybe nuo alkoholio. Dėl apsinuodijimo svaigiaisiais gėrimais aktorius begalę kartų buvo atsidūręs ligoninėje. D. Haselhofas niekada neslėpė kovojantis su alkoholizmu, tačiau, kaip tikina, dabar jau ilgą laiką yra švarus. Prie sėkmingo aktoriaus sveikimo neabejotinai prisidėjo praėjusiais metais jo žmona tapusi beveik 30 metų jaunesnė velsietė gražuolė, fabriko darbuotoja Heilė Roberts.

Amerikietis aktorius netgi galvoja persikraustyti į Didžiąją Britaniją. „Heilė yra nuostabi ir mūsų santykiai puikūs. Neseniai lankėmės Kotsvoldse, šventėme Heilės gimtadienį. Man ten labai patiko, todėl, apžiūrėję apylinkes, nusprendėme įsigyti nedidelį namuką kaime“, – pasakojo D. Haselhofas ir pridūrė, kad tikisi, jog vietinių bus šiltai priimtas.

Akivaizdu, jog aktorius nemėgsta būti vienišas. Jis ne kartą minėjo, jog jam reikia rimtų santykių, kad jaustųsi gerai. Vyras prisipažino niekada gyvenime nesitikėjęs, kad dvi jo prieš tai buvusios santuokos patirs nesėkmę.

Nuo 1984 m. iki 1989 m. jis buvo vedęs aktorę Kateriną Hikland, o nuo 1989 m. iki 2006 m. – Pamelą Bač. Aktorius iš ankstesnių santykių turi dvi dukras.

Sidžei Parker (Pamela Anderson)

Kone visi serialą stebėję vyrai seilę varvino dėl raudonu maudymosi kostiumėliu apsitempusios didžiakrūtės Pamelos Anderson. Šiuo metu 51-erių viena garsiausių „gelbėtojų“ tuomet vaidino gražuolę Sidžei Parker.

Pasibaigus serialui aktorė ypatingai nesužibėjo. Kino juostoje „Baisus filmas“ Pamela gavo blondinės su įspūdingo dydžio krūtimis vaidmenį, kiek vėliau internetą okupavo jos ir buvusio vyro Tomio Li paviešinta sekso vaizdajuostė. Iki 1998-ųjų pragyvenusi santuokoje su skandalinguoju Tomiu Li, Pamela su juo susilaukė dviejų sūnų, bet, regis, pastovumo į jos gyvenimą jų gimimas neatnešė. Pora išsiskyrė, o vėliau aktorė susituokė su atlikėju Kidu Roku. Tiesa, vos po metų taip pat sekė skyrybos, tada santuoka su pokerio žaidėju Rikiu Salamonu. Vėl skyrybos, vėl santuoka…. Galiausiai šiek tiek ramybės Pamela atrado pasaulio futbolo čempionato taurę pelniusio prancūzų gynėjo Adilio Rami glėbyje. Tačiau vos prieš kelias dienas išvadinusi futbolininką ją apgaudinėjusiu pabaisa tiesiog išsiskyrė. Tad, regis, tai dar ne pabaiga…

Seriale seksualią blondinę įkūnijusi P. Anderson šio įvaizdžio neatsisakė iki šiol. Nors krūtinės implantų dydį ji prieš keletą metų vis dėlto susimažino, aktorė iki šiol dažo plaukus platinos baltumo spalva ir gali pasigirti tokia pat įspūdinga figūra, kaip ir jaunystėje. Tiesa, reikėtų pridurti, jog dabar Pamela žinoma visuomenės aktyvistė ir gyvūnų teisių gynėja.

Kodis Medisonas (Deividas Chokachi)

Deividas Chokachi, būtent „Gelbėtojų“ seriale pradėjęs aktoriaus karjerą, vaidina iki šiol. Ir, beje, yra nusifilmavęs daugiau negu trisdešimtyje filmų! Charizmatiškąjį gražuolį, šviesiaplaukį Kodį seriale įkūnijęs aktorius seksualiojo saldainiuko įvaizdžio, regis, neatsikratė ir realiame gyvenime – Deividas Chokachi netgi buvo išrinktas 1997-ųjų seksualiausiu pasaulio vyru.

Deividas ne kartą interviu minėjo, jog nebuvo taip lengva vaidinti gelbėtoją, kaip kitiems galėjo pasirodyti.

D. Chokachi sakė, kad daugelis žmonių neįvertina to, kaip sunku įtikinamai vaidinti.

„Turi atidžiai galvoti, kaip šoksi į vandenį ištraukti nukentėjusįjį. Tai turi padaryti tikroviškai, kad per televizorių neatrodytum kaip idiotas“, – yra sakęs dabar 51-erių D. Chokachi.

Beje, aktorius šiuo metu gyvena itin džiugiomis nuotaikomis. Vos prieš savaitę su žmona Sjuzan „gelbėtojas“ susilaukė pirmagimės dukrelės Brit Medison.

Metas Brodis (Deividas Čarvetas)

Davidas Čarvetas seriale buvo gražuolės Sidžei Parker vaikinas Metas Brodis. Žavingasis prancūzas – ko gero, vienas iš nedaugelio seriale vaidinusiųjų, kuris išvengė skandalų liūno ir iki šiol išliko itin žavingas. Įdomu tai, jog seriale bruneto Meto vaidmenį atlikęs aktorius pasuko visai ne aktoriaus keliu. Šiuo metu Deividas dirba investavimo bendrovėje ir į savo jaunystės vaidmenį žvelgia kaip į smagų prisiminimą. Aktorius pastaruoju metu gyveno su sutuoktine Bruk Bark, susilaukė su ja dviejų atžalų, tačiau praėjusiais metais jų santuoka nutrūko. Deividas Čarvetas dabar laisvas vyrukas!

Kerolain Holden (Džesmina Blif)

Turbūt dramatiškiausiai susiklostė kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės Džesminos Blif, seriale vaidinusios Kerolain Holden, gyvenimas. Po užklupusios netikėtos šlovės šios moters gyvenimas buvo itin sunkus. Žiniasklaidoje ir televizijoje kaip gražiausia moteris pasaulyje ne kartą tituluota aktorė įniko į narkotikus, todėl jos vaidmenys ir asmeninis gyvenimas žaibo greičiu ritosi žemyn.

Ji 1996-aisiais metais susitikinėjo su aktoriumi, serialo „Draugai“ žvaigžde Metjumi Periu, tačiau labai greitai santykiai nutrūko, nes Džesmina susitiko su dabartiniu vyru, striptizo klubo savininku Polu Kerito.

Pora gražioje ceremonijoje susituokė 2002 metais, tačiau pastovesnis gyvenimas neleido pasauliui pamiršti aktorės klaidų. 2000-aisiais metais ji gulėjo reabilitacijos klinikoje dėl priklausomybės nuo kokaino, o po metų ji ir jos būsimas vyras buvo sulaikyti dėl viršyto greičio, kelių pažeidimų. Teigiama, jog automobilyje buvo rasti švirkštai, todėl ji buvo nuteista dvejiems metams lygtinai. Teigiama, jog šis įvykis galutinai paskatino garsią moterį keisti gyvenimo būdą, tačiau narkotikai paliko žymų įspaudą gražuolės išvaizdoje. Daug svorio priaugusi moteris vengia viešų renginių, o ją fotografuojančius paparacus paduoda į teismą, todėl beveik neįmanoma rasti nuo jaunystės kardinaliai pasikeitusios Džesminos nuotraukų. Vis dėlto moteris išsaugojo tą pačią ilgų, rudų plaukų šukuoseną, tačiau dėl narkotikų vartojimo prarado serialo laikais visus žavėjusią išvaizdą.

Stefani Holden (Aleksandra Pol)

Sportiškąją gelbėtoją, Kerolain seserį Stefani Holden, suvaidinusi aktorė Aleksandra Pol liepos 29-ąją švęs 56-ąjį gimtadienį. Buvęs modelis, aktorė, galinti pasigirti atletiška figūra, dabar yra susikoncentravusi į sveiką gyvenseną ir tapo sporto trenere. Tai, kad moteris mėgsta valandų valandas triūsti sporto salėje, puikiai įrodo jos ištreniruoti raumenys. Aleksandra jau ilgą laiką yra susituokusi su triatlono treneriu, aktoriumi ir rašytoju Ijanu Murėjumi. Regis, tiek sporte, tiek gyvenime ši pora vienas kitą puikiai papildo. Vaikų sutuoktiniai, jau daugiau nei 18 metų esantys kartu, nesusilaukė.

Nili Kepšou (Džena Li Nolin)

47-ąjį gimtadienį atšventusi Džena Li Nolin, seriale „Gelbėtojai“ įkūnijusi žavią ir kiek klastingą manipuliuotoją Nili Kepšou, dar ir šiandien drąsiai galėtų įsisprausti į raudonąjį bikinį ir kaitinti vyrų kraują paplūdimyje. O ir realiame gyvenime, akivaizdu, vyrų dėmesio Dženai tikrai netrūksta.

Džena buvo susituokusi tris kartus ir turi tris vaikus – sūnų Spencerį Maiklą Gregorį Fahlmeną iš antrosios santuokos, dar vieną sūnų iš pirmosios santuokos – Hadsoną Li Halsą ir dukterį, pavadintą Stela Monro Hals.

Dženos gyvenime, regis, dabar ramu – aktorė kartkartėmis vis dar vaidina, dirba modeliu ir net tapo rašytoja. Moteris išleido knygą „Gražus iš vidaus ir iš išorės“, apibūdinančią jos ilgą kovą su skydliaukės liga ir jos įveikimą.

Hobis Bakenonas (Džeremis Džeksonas)

Mičo Bakenono sūnaus Hobio vaidmenį atlikęs aktorius Džeremis Džeksonas turi būti puikiai žinomas kino filmų mylėtojams. Nuo paauglystės kino industrijoje besisukantis, dabar 38-erių vyras iki šiol atlieka įvairius vaidmenis kine.

Vis dėlto ir jis neišvengė skandalų – Džeremis daugelį metų gydėsi priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio, o šie paliko ryškų pėdsaką jo gyvenime.

Parengta pagal startribune.com

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų