Blogėjant epidemiologinei situacijai panevėžiečiai kviečiami aktyviau skiepytis

Blogėjant epidemiologinei situacijai panevėžiečiai kviečiami aktyviau skiepytis

Per parėjusias dvi paras Panevėžyje registruoti 25 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso Panevėžio mieste šiuo metu serga 55 asmenys.

„Koronaviruso ligos atvejų Panevėžyje sparčiai daugėja, tad norime priminti, kad skiepytis gali visi asmenys nuo 12 m. Registruotis skiepams galima elektroniniu būdu puslapyje www.koronasto.lt ar tel. 1808 pasirenkant norimą vakciną. Panevėžyje Skiepijimo centras priima gyventojus ir be išankstinės registracijos. Tikimės miestiečių aktyvumo ir sąmoningumo – kiekvienas skiepas mus visus priartina prie saugesnės aplinkos“, – sako Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 – „Comirnaty“, kurią gamina farmacijos kompanijos „BioNTech“ ir „Pfizer“. Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka. Kitos trys Lietuvoje naudojamos vakcinos – „Moderna“, „Vaxzevria“ ir „Janssen“ – yra registruotos vyresnių nei 18 metų žmonių skiepijimui. Primename, kad vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o skiepijant vaikus nuo 12 m. juos turi atlydėti vaiko atstovai (tėvai ar globėjai) turėti tai patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimą ar dokumentą liudijantį globėjo paskyrimą).

Komentarai

  • Tai kad ir paskiepitu nemazai suserga kas is jusu to skiepo

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų