Apdovanoti gražiausiai aplinką tvarkantys panevėžiečiai

Apdovanoti gražiausiai aplinką tvarkantys panevėžiečiai

Panevėžio miesto savivaldybė tęsia tradiciją kasmet išrinkti ir paskatinti gražiausiai aplinką prižiūrinčius miesto bendruomenės narius. Konkurso nugalėtojams įteiktos atminimo dovanos ir 300 Eur dovanų kuponai želdiniams įsigyti.

„Tvarkinga aplinka ne tik puošia miestą, bet ir džiugina kiekvieno gyventojo akis. Džiaugiuosi, kad panevėžiečiai yra darbštūs ir kūrybingi, o gražios aplinkos kūrimui negaili savo laiko. Linkiu ir toliau būti išradingais, nesustoti ieškoti įdomių, neįprastų idėjų bei gražinti mūsų miestą. Lai jūsų pavyzdys tampa įkvėpimu kitiems panevėžiečiams“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Senvagėnai“. G Kartano nuotr.

Šiemet nugalėtojais daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijų (DNSB) grupėje tapo A. Jakšto g. 10 namų savininkų bendrija „Senvagėnai“. Įstaigų grupėje gražiausiai tvarkančia aplinką pripažinta Panevėžio gamtos mokykla. Privačių valdų grupėje nugalėtoju išrinkta Lakštingalų g. 11 savininkų namų valda.

Socialinio tinklo „Facebook“ Savivaldybės paskyroje už jiems labiausiai patinkančią DNSB aplinką balsavo gyventojai.

Jie daugiausia „patinka“ mygtuko paspaudimų skyrė taip pat A. Jakšto g. 10 namų savininkų bendrijai „Senvagėnai“. Panevėžiečių favoritei įteiktas skatinamasis prizas.

Panevėžio gamtos mokykla.

Gražiausiai aplinką tvarkantys nugalėtojai išrinkti atsižvelgiant į jų puoselėjamos teritorijos kompleksiškumą, stilistinį vientisumą, taikomus apželdinimo sprendinius, estetiką; „draugiškumą“ aplinkai, funkcionalumą, mažosios architektūros elementų panaudojimą ir būklę, sanitarinę-higieninę teritorijos būklę, originalių detalių naudojimą, inovatyvumą.

Iš viso konkurse buvo pateiktos 8 įstaigų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių namų valdų savininkų paraiškos.

Lakštingalų g. 11 savininkų namų valda.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų