Šįkart A. Gaičiūno magija – jo paties piešiniai su magijos prieskoniu.

Stebuklų meistras imasi magijos paveiksluose

Stebuklų meistras imasi magijos paveiksluose

Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje eksponuojama garsaus mago Arvydo Gaičiūno paveikslų paroda „Spontaniški saviraiškos kodai /4-13-52/“. Abstraktų ekspresionizmą tapyboje mėgstantis autorius – profesionalus artistas, garsus magijos ir hipnozės meistras, performansų kūrėjas, magijos teatro „DiArchy“ įkūrėjas.

Su seserimi Diana populiarindamas magijos žanrą, A. Gaičiūnas sužavėjo šimtus tūkstančių žiūrovų ir pasiekė kelis pasaulio rekordus. Diana ir Arvydas – daugelio ekstremalių televizijos laidų autoriai ir iniciatoriai. Jų projektai „Užsišaldę lede“ ir „Gyvi be oro“ sulaukė milžiniško populiarumo. Išskirtiniais gebėjimais brolis ir sesuo pelnė pripažinimą 32 pasaulio šalyse. Bet šįkart A. Gaičiūno magija – jo paties piešiniai su magijos prieskoniu.

„Pradėjau tapyti nuo vaikystės, nes sapnuose dažnai regėdavau vaizdinius. Visą gyvenimą mane lydi noras tapyti. Kai pastebiu įdomų veidą, gražų gamtos vaizdą, kai mane aplanko magiški sapnai. Magija visur aplink mus. Ji ištirpusi ore, supančioja mus erdvėje. Tiesa, jos molekulės labai smulkios, todėl paprastai pastebėti ją gali ne visi. Pradėjau mąstyti, kaip padaryti ją matomą, kaip užfiksuoti magiją, priversti ją sustingti laike. Manau, kad magas yra ne tas, kuris gali metalą paversti auksu arba iškviesti audrą. Magas yra tas, kuris mato paslėptą kūne sielą ir priverčia ją pražysti…“ – teigia parodos autorius.

A. Gaičiūnas paveiksluose naudoja kortų simboliką vaizduojančius kodus. Susižavėjęs tapyba, žinias nusprendė gilinti Niujorke. Baigė vieno žinomiausių pasaulyje šiuolaikinio meno muziejaus MoMA meno kursus ir gavo sertifikatus. A. Gaičiūnas yra surengęs personalinių parodų, jo darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai.

Paroda veiks iki kovo 27 d.

Galerija

Komentarai

  • grauduva visiska,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų