Pristatytos investuoti Panevėžyje galimybės

Pristatytos investuoti Panevėžyje galimybės

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė įmonės „Biotechparma“ vadovą prof. Valdą Algirdą Bumelį. Verslininkas planuoja kurti Lietuvoje mokslinį gamybinį medicinos produktų kompleksą.

„Profesorių supažindinome su investavimo galimybėmis, pateikėme pasiūlymą investuoti Panevėžyje. Tikimės, kad šis svečio vizitas bus miestui naudingas, paskatins ir kitų investuotojų dėmesį“, – sakė miesto meras.

Svečias apsilankė kolegijoje, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete, Mechatronikos centre, LEZ, supažindintas su komercinėmis ir gyvenamųjų namų teritorijomis.

LEZ direktorius Rokas Krivonis bei projektų vadovas Daumantas Simėnas pristatė galimybes investuoti LEZ.

Panevėžio laisvoji ekonominė zona (LEZ) yra miesto pramonės parkas su visa plyno lauko investicijoms reikalinga infrastruktūra. Kiekviename sklype įrengti elektros, dujų, vandens, nuotekų, šviesolaidinio interneto įvadai, visa LEZ teritorija turi naujus kelius ir kt.

„Tikime, jog Panevėžys gali konkuruoti su didžiaisiais miestais ir pasiūlyti klestinčio, augančio miesto perspektyvą su perspektyviu žmogiškuoju potencialu, puikiomis verslo sąlygomis. Tikime, jog aukštos pridėtinės vertės gamyba biotechnologijų srityje gali tapti miesto ašimi, kuri sutelktų ir padėtų miesto bendruomenei judėti viena aiškia kryptimi“, – sako D. Simėnas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų