Nustatyti dar 16 koronaviruso atvejų, bendras skaičius – 99

Nustatyti dar 16 koronaviruso atvejų, bendras skaičius – 99

Šio vakaro duomenimis, Lietuvoje šeštadienį nustatyta dar 16 koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 99.

Apie tai pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Vilniuje nustatyti penki nauji koronaviruso atvejai, tarp vietinių užsikrėtusiųjų – asmuo dirbantis Vilniaus visuomenės sveikatos biure bei medikas iš Vilniaus universiteto Santaros klinikų Šeimos centro.

Portalo LRT.lt duomenimis, užsikrėtė šiame centre dirbanti gydytoja rezidentė.

Trečiasis asmuo užsikrėtė nuo artimųjų, grįžusių iš Vokietijos. Apie du asmenis, kurie tyrimą atliko mobiliame punkte, informacija renkama.

Kaune užfiksuoti aštuoni koronaviruso atvejai. Asmenys yra grįžę iš Norvegijos ir Austrijos, o vidutinio amžiaus pora užsikrėtė nuo iš Didžiosios Britanijos grįžusio sūnaus. Dar trys tyrimai atlikti mobiliame punkte, todėl duomenys tikslinami.

Klaipėdoje taip pat nustatyti trys koronaviruso atvejai, vienas asmuo parvykęs iš Didžiosios Britanijos, o kiti užsikrėtimai vietiniai, abiem atvejais virusas nustatytas medikams.

Kovo 20 dieną mirė pirmas COVID-19 užsikrėtęs žmogus – pagyvenusi moteris iš Ukmergės.

Pirmoji gydyta nuo viruso moteris iš Šiaulių pasveiko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • IZOLIUOTI ATVYKSTANČIUS BŪTINAI

  • Jau 105.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų