Mūsų naminiai daktarai

Mūsų naminiai daktarai

Gebėjimu gydyti apdovanoti ne tik žmonės baltais chalatais, bet ir mūsų augintiniai. Nuo seno žinoma, kad šunys ir katės moka pagerinti savo šeimininko savijautą. Pasirodo, ir kiti naminiai gyvūnėliai pasižymi unikaliomis savybėmis.

Žiurkėnas diagnozuotojas

Pelės, žiurkės, žiurkėnai ir jūrų kiaulytės gali padėti nustatyti nepalankias namų energetines zonas. Jeigu gyvūnėlis nerimsta savo narvelyje, nervingai po jį bėgioja, geriau narvelį perkelti į kitą vietą, o ir patiems stengtis toje zonoje nebūti.

Žiurkės ir pelės puikiai jaučia lengvai pažeidžiamas žmogaus kūno vietas. Tą vietą, kurią gyvūnas, išleidus jį pabėgioti, stengiasi aplenkti, nenori būti, reiktų parodyti gydytojui. Senovės Kinijoje būtent graužikų padedami gydytojai nustatydavo diagnozę, spręsdavo apie žmogaus charakterį.

Jeigu pelytė drąsiai bėgiodavo po visą paciento kūną, kinų gydytojai sakydavo, kad toks žmogus yra harmoningai išsivystęs, pasižymi gera intuicija ir loginiu mąstymu.

Jeigu gyvūnėlis nepakildavo anksčiau kaklo, buvo daromos išvados, kad žmogaus energija nepasiekia jo galvos. Tai liudija, kad toks pacientas yra uždaras, nepasitikintys savimi. Kai graužikas jokiu būdu netupėdavo ant žmogaus pečių, kinai tokį žmogų paskelbdavo nepastoviu ir agresyviu. Pelytei apsistojus ties juosmeniu ir žemiau, išvada būdavo tokia: žmogus pasižymi negerais potraukiais, linkęs netgi į savižudybę.

Sparnuočių muzika gydo

Iš plunksnuočių naudingiausi čiulbantys paukščiai. Jų trelės atpalaiduoja, nuramina, normalizuoja vidaus organų darbą. Užtenka pusvalandį pasiklausyti lakštingalų čiulbėjimo ir gydytojo jau nebereikia. Klausydamasis paukščių giedojimo žmogus nusiramina, jam grįžta pusiausvyra, pagerėja apetitas ir miegas. Pastebėta, kad auginantys balandžius vaikai auga geri ir niekada neserga depresija.

Komentarai

  • labai mliu gyvunelius visus is eiles,verkiu antra savaite katinelio,kuris buvo nuejes prie konteineri kaip ir gyvunas ieskoti drauges,jam liudna gal buvo buti vienam,kadangi suseme visus kursenu komunalinio ukio antzmogiai kurie buvo isakyta isnaikinti benamiu keleta katineliu ir musu pakliuvo netyketai storulis priziuretas,tokiem svolaciam maza pacius sukisti i maisa ir prijungti prie ismetamu duju vamzdzio ir ilgai kankinti kol nudves svolaciai,kaip jie elgiasi su gyvunais, kazkoks aferistas dirba seniunu kursenuose,apgaudinejo zmnes del kompensaciju,tokiu brudu reta paieskoti,kada bus tvarka kai patys issirinksime ,o ne kokio tokio pat issigimelio pastatyta antzmogi….sulauks dievo bausmes,viskas grista bumersangu…. aciu dievui ,kad tai ivyktu…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų