7bet-Lietkabelis“ sutriuškintas Vilniuje

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse susikovė turnyrinės lentelės kaimynai Vilniaus „Wolves“ (15/7) ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (11/8). Slogų žaidimą demonstravę panevėžiečiai neturėjo jokių šansų prieš užtikrintai rungtyniavusį Vilniaus klubą – 72:109 (16:27, 13:19, 25:36, 18:27).

„Wolves“ klubas startavo galingai ir sužaidus 3 minutes pirmavo 11:0. Po minutės pertraukėlės panevėžiečiai ėmėsi atsako – prabilo Martynas Varnas, pelnęs 5 taškus paeiliui. Paskutinę kėlinio sekundę įspūdingą epizodą sukūrė Vytenis Lipkevičius, pasižymėjęs dvitaškiu su varžovo pražanga. Vis dėlto, Vilniaus ekipa stabiliai pirmavo visą pirmąjį ketvirtį, po kurio turėjo dviženklį pranašumą (27:16).

Panašus vaizdas aikštelėje buvo ir antrojo kėlinio metu. Po Kristupo Žemaičio reido ir dvitaškio su pražanga šeimininkai pirmavo jau 17 taškų – 35:19. Toks pat taškų skirtumas išliko ir pasibaigus pirmai rungtynių pusei (29:46).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui, „Wolves“ klubas spurtavo 12:0 ir visiškai triuškino Aukštaitijos klubą (58:29). Lyg to būtų maža, netrukus po techninę pražangą užsidirbo tiek strategas Nenadas Čanakas, tiek Dovis Bičkauskis, o ekipas skyrė jau 35 taškai – 68:33. Siaubingą Panevėžio klubo atkarpą kiek praskaidrino tritaškį su pražanga realizavęs Deividas Sirvydis (39:70). Po trijų ketvirčių „7bet-Lietkabelis“ turėjo 28 taškų deficitą – 54:82.

Ketvirtąjį kėlinį Vilniaus ekipa pradėjo atkarpa 10:1 ir po triuškinančio Christiano Mekowulu dėjimo toliau augino nepadorų skirtumą – 92:55. Per likusias minutes aikštelėje situacija nepasikeitė.

„Wolves“: Christianas Mekowulu 17, Rasheedas Sulaimonas 16, Eigirdas Žukauskas 15.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 16, Džiugas Slavinskas 15.