Dovanos su ženklu „S“

Dovanos su ženklu „S“

Paįvairina santykius

Dar prieš keletą metų pro erotinių prekių parduotuvę nudelbtomis akimis spūdindavę panevėžiečiai dabar joje ieško pikantiškų dovanų ne tik Valentino dienos progai. Erotiką žadinančios meilės prekės nebėra tabu ne tik jaunimui, bet ir senjorams – iš prieblandoje skęstančios ir intymumu dvelkiančios parduotuvės ne vienas išėjo po pažastimi nešinas puritonams amą gniaužiančia preke.

Gerokai prieš Valentino dieną vienintelės Panevėžyje erotinių prekių parduotuvės „Erotas“ pardavėjos vos spėja suktis. Bent jau užmesti akį į gundančių dalykėlių pilnas lentynas per dieną užsuka apie šimtas šlovinančiųjų kūnišką meilę.

„Nebūtinai visi perka. Dalis ateina tik apsižiūrėti, o vėliau sugrįžta ir įsigyti“, – klientus perprato ketvirtus metus „Erote“ dirbanti Rasa.

Pasak jos, Valentino dienai panevėžiečiai ieško šmaikščių, bet ne vulgarių erotinių žaisliukų. Ne tik šypseną gali sukelti intymiai kiaulaitę vonioje glamonėjančio paršelio suvenyras, ieškantiesiems įvairovės praverčia kortų kaladė su kamasutros pozomis, preliudija karštam vakarui gali virsti netgi prijuostė ar kaklaraištis, išmarginti linksmais paveikslėliais.

Kaip pasakoja Rasa, Valentino dienai perkama viskas, kas guli parduotuvės lentynose – nuo originalių smulkmenėlių iki pripučiamų lėlių ar avių.

„Čia nieko nėra gėdinga – viskas skirta tik paįvairinti santykiams“, – tvirtina Rasa. Merginos teigimu, bent 70 proc. parduotuvės klientų – vyrai.

„Gal jų fiziologija tokia, kad vyrams seksualinis gyvenimas kur kas svarbiau nei jų damoms“, – svarsto pardavėja.

Dailiosios lyties atstovių „Erote“ padaugėja prieš Valentino dieną. Neretai su kompanija į pikantišką parduotuvę užsukusi dama savo palydovus tikina, kad tokioje vietoje atsidūrė pirmą kartą, nors pardavėja jau spėjusi nuolatinės klientės ir veidą įsidėmėti.

„Paprastai perkama ne sau: žmonoms, mylimosioms, vyrams. Labai dažnai užsuka poros – vyrai nori, kad moterys pačios išsirinktų, kas joms čia mieliausia“, – pažymi Rasa.

Apsilanko ir senjorai

Pardavėjos teigimu, prieš keletą metų parduotuvei tik atvėrus duris panevėžiečiai išsiskyrė konservatoriškumu – viešai pripažinti, kad seksas yra viena iš ašių, aplink kurią sukasi poros gyvenimas, daugeliui buvo gėda.

Dabar parduotuvėje lankosi ne tik iššūkių ir išbandymų trokštantis jaunimas, bet ir gyvenimą paįvairinti kūniškais malonumais svajojantys senjorai.

„Tikrai sulaukiame ir pensininkų. Tokio amžiaus vyrams jau darosi sunku surasti moterį, todėl pas mus ieško pripučiamų lėlių ar vaginų savo poreikiams patenkinti. Tai labai natūralu – gamta šaukia“, – įsitikinusi Rasa.

Kur kas labiau nei žaisliukus žemiškiems malonumams perkantys senjorai merginą stebina aršūs dorovės sergėtojai.

„Pasitaiko, kad netyčia užsukusi ir vibratorius išvydusi pagyvenusi moteris aikteli: o Jėzau, kas čia dabar! Bet pasakykit, ko tokio amžiaus dama dar gali būti nemačiusi?“ – nesupranta pardavėja.

Rasai yra tekę išklausyti ir pagiežingos senyvos pamokslautojos, esą kaip jauna mergina gali dirbti tokioje nedorovingoje vietoje.

„Matyti, kad moteris atėjo išlieti savo pykčio, turbūt viena gyvena ir neturi su kuo pasibarti“, – lankytoją pateisina pardavėja.

Nors sakoma, kad karščiausi jausmai prasiveržia pavasarį, erotinių prekių parduotuvėje šiuo metų laiku pastebimas mažiausias pirkimas.

„Nuo balandžio iki birželio – tuščiausi mėnesiai. Galbūt žmonėms užtenka grožėtis bundančia gamta ir jokių papildomų dirgiklių nebereikia? Vasarą jaučiame į Lietuvą atostogų sugrįžusių emigrantų susidomėjimą, tačiau labiausiai pirkimas suaktyvėja rudenėjant. Suprantama – ilgais vakarais dviese jaukiau“ – svarsto pardavėja.

Vis dėlto Rasa juokauja: aistrą kaitinančių daikčiukų pirkėjai – labiausiai neprognozuojami klientai ir nuspėti jų lūkesčių kone neįmanoma.

„Turi tų pinigų žmonės“, – padarė išvadą Rasa.

Vibratoriais domisi vyrai

Iš gausybės erotinių prekių jau daugelį metų tokio tipo parduotuvėse populiarumo viršūnės neužleidžia Jo Didenybė Vibratorius.

Paprasčiausius ir, žinoma, pigiausius lateksinius, natūralų vyrišką pasididžiavimą idealiai atitinkančius želinius ar silikoninius, su pojūčius sustiprinančiais papildomais dirgikliais, besisukančiomis viršūnėlėmis, įvairiausių spalvų, netgi dvigubus, skirtus tuo pačiu metu mėgautis ne vienos rūšies seksu, vibratorius vis dėlto dažniausiai perka vyrai.

„Logiška, kad tolimųjų reisų vairuotojai pasirūpina jų laukti pasiliekančiomis žmonomis. Mes tam ir esame, kad padėtume išsaugoti santykius ir gerintume demografinę padėtį. Suprantama, kad santuokoje išgyvenus 15–20 metų norisi naujų pojūčių. Užuot nuėjus „į kairę“, visada galima pabandyti aistrą atgaivinti – kartu išbandyti ką nors nauja. Jokiu būdu tai nėra ištvirkavimas. Kaip tik dauguma mūsų klientų – ištikimi šeimos žmonės“, – mano Rasa.

Netgi akį traukiantys nėriniais padabinti moteriški simboliniai drabužėliai labiausiai domina taip pat vyrus. Stipriosios lyties atstovai, trokštantys peno akims, savo damas noriai puošia kelnaitėmis su specialiomis iškirptėmis ar prakirptomis pėdkelnėmis. Dažnas parduotuvėje ieško žvilgančių papuošalų pikantiškoms moteriškių vietelėms pagražinti.

Šypsosi guminiai transvestitai

Į „Erotą“ užsukusios moterys dažniausiai žvilgsnius kreipia į lentynas su vadinamaisiais geišos rutuliukais. Pardavėjos teigimu, su tokiais daikčiukais dubens raumenis ištreniravusi dama savo partneriui suteiks kur kas didesnį malonumą. Anot Rasos, geišos rutuliukai ypač praverčia moterims po gimdymo.

Daugiausia klausimų pikantiškos parduotuvės klientams sukelia pompų paskirtis, tačiau ekstremaliam seksui skirtų rimbų ar odinių antrankių pirkėjai stengiasi nepastebėti. Pardavėja pripažįsta: pasiryžti aštrių pojūčių seksui reikia drąsos.

Kaip ir vibratoriai, itin paklausios ir pripučiamos lėlės. Guminių gražuolių ieško ne vien vyrai. Ne viena dama iš „Eroto“ išėjo nešina dėžėje supakuotu vyruku su vibratoriumi tarp kojų.

Anot Rasos, lėlės perkamos ne tik šmaikštiems mergvakarių ar bernvakarių vakarėliams. Kai kam dirbtiniai partneriai lieka vienintele galimybe patenkinti seksualinius poreikius. Guminių lėlių pasirinkimo spektras – toks pat platus, kaip ir realiame gyvenime: nuo nemenkų apimčių iki švelnaus veido pikantiškais drabužėliais pasidabinusių lieknų gražuolių.

Erotinių prekių asortimentas pritaikytas įvairiausios orientacijos žmonėms. Klientams šypsosi lėlė transvestitas su akivaizdžiai moteriška krūtine ir vyriškais atributais tarp kojų, pikantiškiems žaidimams siūloma pripučiama kiaulaitė ar mekenanti avis.

Anot pardavėjos, ir tokios prekės sulaukia pirkėjų, tačiau Rasa nemano, kad panevėžiečiai jas panaudotų pagal paskirtį – pripučiami gyvūnėliai tėra atrakcija smagiame vakarėlyje.

Lentynoje neužsiguli net ir solidžiai kainuojančios meilės sūpynės. Jose galima mėgautis ne tik dar vaikystėje pažintu malonumu kilti aukštyn ir skrieti žemyn, bet ir išbandyti bent dvidešimt kamasutros padėčių.

Pardavėjos nuomone, pikantiškos sūpynės populiarėja kaip vestuvinė dovana jaunavedžiams, jau spėjusiems susikurti buitį.

Nepadės, jei meilės nėra

Pasak Rasos, dirbant erotinių prekių parduotuvėje tenka ne tik pinigus skaičiuoti – pardavėja dažnai atstoja ir gydytoją, ir psichologą.

„Pas mus užsukusieji dažniausiai prisipažįsta nežinantys, ko nori. Kone visi klausia, ką pasiūlytume. Išpasakoja įvairiausių savo istorijų. Mūsų darbas iš tiesų labai specifinis – juk ne apie dešrą ir duoną su žmonėmis kalbamės“, – pasakoja pardavėja.

Pasak merginos, užsukęs vyrų būrelis dažniausiai elgiasi itin drąsiai ir demonstruoja ypatingą išprusimą intymiais klausimais, tačiau stipriosios lyties atstovų narsa iš karto išgaruoja, kai parduotuvėje pasilieka po vieną.

„Nereikia perdėti, kad erotinių prekių parduotuvė – kas nors ypatingo ir ištvirkusio. Visi esame gamtos vaikai ir visus veikia tie patys dėsniai, o erotinės smulkmenos tik suteikia daugiau žaismingumo“, – mano Rasa.

Tiesa, anot pardavėjos, jei poros santykiai pašliję ir tikrosios meilės nebėra, vargu ar padės ir erotinių prekių parduotuvė.

 

Agnė Baltutytė

 

Nuotr. Erotinių prekių parduotuvėje vyrai
dažniausiai ieško, kuo pamaloninti damas – vibratorių ar pikantiškų apatinių
drabužėlių.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų