Šviestuvai, kurie rūpinasi namų jaukumu

Šviestuvai, kurie rūpinasi namų jaukumu

Savaime suprantama, jog kiekvienai namų erdvei ar bet kuriai kitai patalpai yra reikalingas vienoks ar kitoks apšvietimas. Planuodami tam tikros patalpos apšvietimą dažniausiai atsižvelgiame į tos patalpos paskirtį. Virtuvės erdvėse dauguma žmonių stengiasi suformuoti itin intensyvų šviesos srautą suteikiančias apšvietimo sistemas, miegamojo ar vaikų kambarį daugelis patobulina šiek tiek originalesniais dizaino prasme šviestuvais, kurie transliuoja silpnesnę, jaukesnę šviesą.

Pagrindinį apšvietimą formuojančios apšvietimo priemonės tikrai pasirūpina nepriekaištinga šviesos sklaida. Visgi daugumos žmonių akys retkarčiais pavargsta nuo itin intensyvaus bei ryškaus šviesos srauto. Kaip tik dėl šios priežasties namų erdves rekomenduojama papildyti išskirtinai jaukią atmosferą kuriančiais bei šiek tiek subtilesnį šviesos srautą transliuojančiais papildomais apšvietimo sprendimais. Tad kokie šviestuvai idealiai pasirūpina namų jaukumu?  Kokias papildomo apšvietimo idėjas rekomenduojama įgyvendinti kiekvienuose namuose?

Toršerai – prabangos ir jaukumo garantas

Pastatomi šviestuvai, dar kitaip vadinami toršerai – apšvietimo sprendimas, kuris ne tik tobulai atlieka papildomo apšvietimo funkciją, bet ir kiekvieną namų kampelį apdovanoja išskirtiniu jaukumu. Pastatomi šviestuvai savo vietą dažniausiai randa svetainės, miegamojo, darbo ar vaikų kambariuose. Lankstus šviestuvo korpusas ir itin koncentruotas šviesos srautas – pagrindiniai privalumai, kuriais gali pasigirti šiai apšvietimo kategorijai priskiriami šviestuvai.

Toršerų pasirinkime tikrai galima rasti itin skirtingomis dizaino savybėmis pasižyminčius pastatomus šviestuvus. Šio privalumo dėka šiuos šviestuvus nesudėtingai galima priderinti prie svetainės kambaryje esančio minkštų baldų komplekto ar kitų baldų ir tokiu būdu sukurti ne tik jaukią svetainės atmosferą, bet ir vientisą interjerą.

Sieniniai šviestuvai praverčia visur ir visada

Daugelis žmonių galvoja, jog sieniniai šviestuvai yra skirti išskirtinai tik miegamojo kambario erdvėms. Visgi šiuolaikiniai sieniniai šviestuvai tikrai gali pasigirti gerokai platesnėmis panaudojimo galimybėmis. Pasitelkiant į pagalbą sieninius šviestuvus galima pabrėžti pačius svarbiausias, ypatingai namus puošiančius akcentus, tokius kaip dekoratyvinė siena, išskirtinis meno kūrinys ar prabangus paveikslas.

Šiuolaikines mados tendencijas atstovaujantys sieniniai šviestuvai stebina išskirtinėmis, dar niekur nematytomis dizaino savybėmis. Taip pat skirtingi sieniniai šviestuvai gali sukuri kardinaliai skirtingai sklindančios šviesos efektą. Sieniniai kryptiniai šviestuvai leidžia reguliuoti šviesos kryptį, o tam tikri uždaro korpuso sieniniai šviestuvai suteikia itin išskirtinę, iš šviestuvo šonų ar iš jo apačios sklindančios šviesos sklaidą.

Stalinis šviestuvas – pagrindinė stalo puošmena

Kiekvieną vaikų ar darbo kambario stalą tiesiog privaloma patobulinti unikaliu bei funkcionaliu staliniu šviestuvu. Jeigu stalinį šviestuvą planuojate statyti ant darbo stalo, tuomet rekomenduojama rinktis metalinio korpuso stalinius šviestuvus, kurių korpusą galima reguliuoti. Tokio tipo šviestuvai suteikia pakankamai intensyvios bei koncentruotos šviesos srautą. O reguliuojamo korpuso privalumas suteikia galimybę šviesos intensyvumą reguliuoti pagal poreikį.

Kosmetinius ar miegamojo kambario staliukus rekomenduojama tobulinti ne pasyviais, o subtiliais medinio ar stiklinio korpuso staliniai šviestuvais. Tokio tipo šviestuvai suteiks šiek tiek prislopintos šviesos srautą ir pasirūpins išskirtinai jaukia poilsio erdvių atmosfera.

Dauguma papildomo apšvietimo sąvoką atstovaujančių šviestuvų atlieka labai aiškią paskirtį ir gali sukurti itin kokybiškos bei koncentruotos šviesos efektą. Visgi pagrindinis privalumas,  kurį suteikia sieninis apšvietimas, toršerai ir kiti papildomi šviestuvai – jauki namų atmosfera.

Tad net jeigu pagrindinės apšvietimo sistemos pilnai patenkina visus Jūsų poreikius, būtinai namų erdves patobulinkite vienokiu ar kitokiu papildomo apšvietimo sprendimu. Juk namų šiluma ir jaukumas yra pagrindinės vertybės, dėl kurių visada norisi grįžti į namus, o jaukių šviestuvų dėka šia vertybe galėsite džiaugtis diena iš dienos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų