Populiariausios plieninių stogo dangų rūšys

Populiariausios plieninių stogo dangų rūšys

Stogai – bene svarbiausia statinių konstrukcija, kuri stipriai įtakoja tiek statinio eksploatacines savybes, tiek jo tarnavimo trukmę. Stogo dangų pasirinkimas šiais laikais yra be galo platus. Visgi, lyderiaujančias pozicijas stogo dangų rinkoje jau daug metų užima plieninė stogo skarda. Plieniniai stogai – praktiškas, ekonomiškas, kokybiškas ir tikrai ilgaamžis pasirinkimas, kuriam pirmenybę teikia daugelis, naujus namus statančių arba senus pastatus renovuojančių, žmonių. Plieninių stogo dangų pasiūloje galima rasti skirtingų tipų gaminius. Trumpai aptarkime, kokio tipo plieninės stogo dangos yra paklausiausios, ir, kokį galutinį rezultatą jos suteikia.

Modulinės dangos – mozaikos efektą suteikianti stogo dangos rūšis

Modulinės stogo dangos – išties dažnas vartotojų pasirinkimas. Šio tipo danga džiugina lengvu montavimo procesu ir pakankamai palankia kaina. Ją sudarantys plieno lakštai yra klojami ant stogo konstrukcijos ir montuojami mozaikos principu. Modulinio tipo lakštai yra labai patikimi ir tvirti, tačiau jų svoris yra išskirtinai lengvas. Montuojant šio tipo dangą, stogo skarda yra užlenkiama į vidų. Tokia montavimo technologija dar labiau gerina stogo dangos ilgaamžiškumo ir tvarumo rodiklius. Vyrauja ir skirtingos modulinės dangos rūšys, kurios pasižymi savitomis, tik joms būdingomis estetinėmis savybėmis. Dėl šios priežasties, modulių lakštų pagalba galima sukurti maksimaliai individualiam statiniui tinkantį stogo dangos variantą.

Plieninės čerpės – šiuolaikiškesnė ir efektyvesnė keraminių čerpių alternatyva

Visada rasime žmonių, kuriems patinka tik vieno ar kito tipo čerpėmis suformuoti stogai. Plieninės čerpės – ilgaamžiškesnė ir ekonomiškesnė keraminių čerpių alternatyva, kuri įprastai nepalieka abejingų. Kitaip nei keraminės čerpės, plieninės čerpės yra atsparios korozijai. Todėl jų pagalba suformuotas stogas tarnauja ilgiau ir patikimiau. Kokybiškos plieninės čerpės yra padengiamos papildomu cinko sluoksniu, kuris tikrai pagerina stogo dangos eksploatacines savybes bei jos atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams. Be to, metalinės čerpės yra žymiai lengvesnės už keramines. Jos nereikalauja labai sunkios stogo karkaso konstrukcijos, todėl sumažėja ir pačio stogo įrengimo išlaidos.

Klasikinė plieninė stogo skarda – niekada iš mados neišeinanti stogo dangos rūšis

Žmonėms, kurie nori pasiekti santūrų, neiššaukiantį stogo dangos rezultatą, visada rekomenduojama rinktis klasikinę plieninę dangą. Klasikinės stogo skardos džiugina universaliomis, visiems patinkančiomis estetinėmis savybėmis ir visišku konstrukcijos paprastumu. Ji nereikalauja nei ypatingos priežiūros, nei specifinių montavimo darbų. Be to, tokio tipo stogo danga visada garantuoja puikų energinį efektyvumą. Vidaus patalpas ji efektyviai apsaugo ir nuo šalčio, ir nuo didelio karščio, todėl šios dangos pagalba nesudėtingai galima sukurti optimalų mikroklimatą ir sumažinti šildymo ir šaldymo sistemų naudojimo poreikį.

Trapecinė danga – minimalistinėmis savybėmis paperkantis dangos variantas

Trapecinė stogo danga dažnai pasirenkama vartotojų, kurie ieško ekonomiškai palankiausios stogo dangos. Visgi, šio tipo danga pasižymi ne tik žema kaina, bet ir kitais privalumais. Visų pirma, šio tipo danga yra idealus sprendimas atvejais, kai norima sukurti itin gerą vandens nuolydį. Trapecinės stogo dangos, kitaip nei kitos dangų rūšys, pasižymi labai lygiu paviršiumi, todėl vandens nuolydis yra žymiai efektyvesnis. Be to, šio tipo skardą galima pritaikyti ne tik stogo, bet ir fasado, ar, sakykim, tvorų montavimo tikslams.

Tinkamą stogo dangos tipą pasirinkti labai svarbu, tačiau dar svarbiau – pasirinkti iš tikrųjų aukštos kokybės gaminį. Budmat prekės ženklu pažymėta plieninė stogo danga turi visas, kokybiškai dangai būtinas savybes, todėl ją pasirinkę tikrai nesuklysite ir suformuosite patikimą, tvarų ir, svarbiausia, ilgaamžį stogą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų