Kapų paminklai plačiam pasirinkimui

Kapų paminklai plačiam pasirinkimui

Kapavietė yra amžinojo poilsio vieta, kurią norisi įprasminti gražiai ir stilingai. Į pagalbą ateina be galo didelė kapinių paminklų gausa skirtingiems poreikiams. Tai tiek antkapiai, tiek kapo danga, kuri gali būti labai skirtingų tipų. Iš esmės, kapavietės įprasminimas yra kūryba su neribotomis galimybėmis, tad viskas priklauso nuo jūsų užsakymų – visuomet esate laukiami kreiptis į meistrus dėl individualios gamybos.

Toliau skaitydami sužinosite apie populiariausius kapų paminklus ir į ką pravartu atkreipti dėmesį juos renkantis.

Kaip išsirinkti paminklą kapui?

Pirmiausia pagalvokite apie medžiagą – rinksitės marmurinį ar granito antkapį. Granito antkapiai paprastai būna pigesni, galimas labai platus skirtingų spalvų ir raštų pasirinkimas. Tai tvirtas akmuo, kuris išlieka nesudūlėjęs šimtus metų. Marmuro paminklai – itin puošnūs, klasikiniai, taip pat su labai didele spalvų ir raštų įvairove. Deja, marmuras yra gerokai retesnis mūsų kraštuose, o todėl ir brangesnis akmuo.

Rinkdamiesi gerai įvertinkite savo biudžetą ir kiek išlaidų esate pasirengę skirti. Ieškantiems pigesnių variantų puikiai tiks rausvo, pilko atspalvio granitinis paminklas ar koks kitas solidžių spalvų pasirinkimas.

Kitas svarbus momentas – iš anksto pagalvokite, kaip paminklas derinsis prie likusios kapavietės. Tiek savo dydžiu, tiek spalviniu požiūriu. Kiek inicialų juose yra numatyta įrašyti ir kaip jie tilps ant plokštės. Pagalvokite ir apie kapavietės dangą. Šiai dienai galima rinktis įvairių spalvų ir atspalvių skaldą, plyteles, akmens plokštes. Pasirinkimų daug ir įvairių, o jų gausa nuolatos auga.

Patyrę meistrai pasirūpins apgalvoti viską už jus, jeigu neturite konkrečios vizijos, ir ją įgyvendins realiu darbu.

Daugybė įvairaus dizaino pasiūlymų

Turbūt net nereikia to sakyti, jog dizaino galimybės kuriant antkapių paminklus yra neribotos. Meistrai sukurs tai, ką reikia, sekdami jūsų individualiais užsakymais. Žinoma, galite rinktis ir standartinius dizaino variantus, kurie jau yra iš anksto paruošti tiems, kurie neieško nieko išskirtinio.

Įprasminkite amžinojo poilsio vietą gražiu paminklu! Visais klausimais Jums padės patyrę kapaviečių meistrai.

Daugiau apie kapų paminklus sužinosite: https://akmensdarbai.eu/

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų