Minkštų baldų gamybos mitai

Minkštų baldų gamybos mitai

Atėjus metui nusipirkti ar užsisakyti baldus, rekomenduojama tai daryti ypač atsakingai. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į baldo išorę, bet ir į vidinę konstrukciją. Vyrauja nemažai klaidingų nuomonių apie medžiagas, iš kurių gaminami baldai. Pateikiame jums 3 gana dažnai pasitaikančius minkštų baldų gamybos mitus.

1 mitas: spyruoklės – pasenusi medžiaga

Iš vaikystės daugeliui tenka prisiminti, kuomet atsisėdus ant lovos ar sofos išgirsdavome spyruoklių girgždėjimą ar netgi pajusdavome į kūną įsirėmusią metalinę spyruoklę. Tačiau visa tai praeitis. Naujos gamybos technologijos leidžia sukurti kokybiškus spyruoklinius pagrindus, kurie užtikrina ilgalaikį komfortą ir patogumą.

2 mitas: putų poliuretanas greitai susidėvi

Be to, vis dar egzistuoja nuomonė, jog putų poliuretanas – greitai susidėvinti medžiaga. Tai – visiška netiesa. Šis teiginys vėlgi atkeliavo iš senų laikų, kada šios medžiagos dar nebuvo labai kokybiškos. Tačiau šiomis dienomis baldai, gaminami iš putų poliuretano, yra patvarūs ir prailgina minkštųjų baldų tarnavimo laiką, kadangi šis užpildas gali ilgai išlaikyti elastingumą.

O kad būtų užtikrinta baldo kokybė ir ilgalaikiškumas, svarbiausia pasirinkti tinkamas medžiagas ir, žinoma, gamintoją. Kaip matome čia: www.magresbaldai.lt/kokybe/, minkštųjų baldų sėdimosiose vietose naudojamas ne mažesnio nei 35 kg/m3 tankio putų poliuretanas. Toks tankis padeda išlaikyti baldą tvirtą, patogų ir estetišką ilgus metus.

3 mitas: natūrali oda nėra patvari

Aukštos kokybės natūrali oda yra apdirbta tam kad suteiktų puikių estetinių savybių ir stiprumo parametrų. Kaip ir bet kurį kitą produktą, ją reikia tinkamai prižiūrėti ir valyti. Tinkamai prižiūrint ir naudojant baldų gamintojo rekomenduojamus valymo ir priežiūros preparatus, oda ilgą laiką išlieka nepriekaištingos būklės. Specialiai sukurti odos valikliai ne tik efektyviai pašalina dėmes, bet ir impregnuoja odą bei apsaugo ją nuo nešvarumų prasiskverbimo. Jei rūpinsitės odiniais baldais tinkamai, jie jums pasiūlys ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą išvaizdą.

Taigi, rinkdamiesi baldus, netikėkite pasenusiomis nuomonėmis apie jų gamybai naudojamas medžiagas. Verčiau užsukite pas specialistus, kurie patars ir padės išsirinkti tinkamus – patogius, dailius ir kokybiškus baldus jūsų namams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų